Aeda käsitöö
07 Oktoober 2011
Tere ja pikselist sügist

Lihtsalt kohutav kui laisaks ma olen läinud...kohe kuidagi ei jõua siia postitama ja käsitööd olen ka minimaalselt teinud. Muudkui üritan end kokku võtta aga nagu näha see eriti välja ei tule.
Muidugi on selle põhjuseks ka see, et käin 2 korda nädalas joonistamas ja 1 kord savitamas... Selline tempo väsitab ära küll. Pealegi on joonistamine algajatele nii keeruline, et ma pean veel lisaks kodutööd tegema, et üldse millestki aru saada.
Loovalal krokii joonistamine on tunduvalt mõnusam. Keegi ei käse, poo ega lase... Samas muidugi nii eriti ei õpi kaa...aga mõningaid nippe olen ikka teada saanud (Krokiist pikemalt)

Suvel käisin EKA-s kursustel ja maalisin paar pilti

Presidendistja endastKui joonistamis tund oli liialt masendav siis tulin koju ja lihtsalt joonistasin, et tunda rõõmu ja nautida ilma igasugu reegliteta joonistamistVeidi käsitööst ka

Sattusin heegeldamisega hoogu....mõne päevaga valmis mitmeid asju.

Esiteks sõbrannale veiniklaasi alused.Seejärel tegin kolmele käterätile äärepitsidSellega seoses tekkis küsimus, kuidas teie leiate pitsi korduste arvu, mis käteräti äärde sobib? Teete proovilapi? Sest niipalju kui mina äärepitse teinud olen on need alati veidi lotendavad jäänud Oleks igatahes jube tänulik kui keegi vastaks.

Ja lõpetuseks tegin midagi tavalist-erilist (vähemalt minu jaoks) Idee on ju tavaline...heegeldasin lõhnaküünlale pitsi ümber.Aga ühest blogist leidsin, et taolisi purke kasutatakse lillevaasidena. Nii et kui küünal on ära põletatud ...saan seda vaasina kasutada...
Lefa

aedake posted @ 07:50 - Link - kommentaarid (3)
125910 visitors