Aeda käsitöö
28 Juuni 2011
Vahepeal on nii jube kiire olnud, et pole olnud aega siia postitusi lisada ja tundub, et suvi kipub samasuguse kiirusega edasi minema... aga eks ma vahepeal üritan ikka mõne postituse ka teha.
Üks koorekann sai valmis meisterdatud. Ei tulnud küll päris selline nagu plaanitud oli... aga omamoodi armas ikka.Sisse sai kristallvalge glasuur, mis jäi jälle omamoodi...mitte nii nagu teistel tavaliselt. Värv peaks pisikesed tähnikesed sisse lööma aga mul jäid üsna korrapärased...amööbilikud olendid Ühe väikese kollase südame viskas ka sisseVeel on valminud üks väike tulbiga kausikeVanemal õel oli sünnipäev, siis tema sai ka kingiks keraamikat. Algul polnud ühtki head mõtet... siis mõtlesin, et kasutan jõulukingiks kingitud tassi mustritKuna mul on päris palju lilli siis mõtlesin, et võiks mõned lillepojad ära kinkida...ja sellest idee, teha lillepott

Pott sai sellinealustaldrik sai veidi suure võitu...ja muidugi tegin ka kaarti samas stiilisJaanipäeval sai lõket tehtud...aedake posted @ 10:35 - Link - kommentaarid (2)
123496 visitors