Aeda käsitöö
23 Veebruar 2014


Õnnestus minul ka mingisugune haigusepisik külge saada. Seega täna pikalt ei jutusta ja üritan olümpiaga ruttu ühele poole saada.
Kuna mu õepojal on sünnipäev 2 päeva pärast siis otsustasin selle olümpia talle pühendada ja tema jaoks midagi meisterdada. Ta on suur spordi fänn ja eriline jalka lemb. Seega heegeldasin talle jalgpalli. Motiive tuli kokku 32 ja aega kulus ümmarguselt 8 tundi heegeldamisele. Tundub vähe aega?! Aga kuna igapäevaselt kulub tööl käimisele 10 tundi ja kodus on vaja veel ka süüa teha... ega siis seda aega suurt ei jäägi. Pealegi võtsin nädalavahetused vabaks... ehk tegelesin muude asjadega. Seega oli see päris paras tegemine. Sai rahulikult teha, ei tüüdanud ennast sellega ära aga samas pidi näppudel siiski käia laskma, et valmis jõuaks. Kokku õmblemine võttis ka aega. Sisse panin lambavilla. Lõngaks mingit sorti akrüül.

Selline see siis sai:
aedake posted @ 14:23 - Link - kommentaarid (5)
12 Veebruar 2014
Eelmise aasta lõpus tegin Telliskivi kirbukale minekuks prosse ja helkureid.
Nagu ikka... ega ma naljalt ühesuguseid asju ei jaksa, ei viitsi, ei taha teha. Toredam on ju uusi asju proovida ja katsetada.
Lahedamad on minu meelest
linnuke...ja kaitseingelLoomaprossid said kõik üsna nunnud:igaüks oma väikse kiiksugaTegin enda meelest ka rebaseid. Millegi pärast näevad kõik teised peale minu nendes kasse.Kuna mulle endale see rebaskass väga meeldis... siis tegin endale sellise helkurprossi.

aedake posted @ 17:21 - Link - kommentaarid (5)
06 Veebruar 2014
Hei

Eelmisel korral lubasin näidata, mis isetehtud karbikeste sisse sai.
Aasta lõpus oli mul võimalus klaasi sulatada. Nii otsustasingi, et teen õetütardele klaasist kõrvarõngad.
Klaasikunstniku killukogus oli lahe sobrada ja omale meeldiv tulemus kokku seada. Aega läks küllaltki palju sest tegevus oli tore ja katsetamist palju. Samas ei saanud ka liiga värviliseks minna ja tuli arvestada õetütarde värvieelistustega

Kui esialgne versioon sai valmis, panime killud ahju sulama. Järgmisel korral lihvisin ääred ühtlaseks ja panime need veel korra ahju.
Sellised need said:

aedake posted @ 06:46 - Link - kommentaarid (3)
128825 visitors