Aeda käsitöö
23 Jaanuar 2014
Mul hakkab lõpuks jõulukinkide blogis lahti pakimine läbi saama. Aga pole hullu midagi..sünnipäevad ja kingitused on kohe käeulatuses. Igasse kingipakki läheb midagi enda tehtud ka, nii et on millest lobiseda

Õele ja õemehele panin pakki tassid ja tassi alused. Seekord eriti originaalsusega ei hiilanud. Haarasin kinni härra ja proua teemast ja liivapritsisin ühele tassile vuntsid ja teisele musisuu.Pildid on nagu nad on, jälle. Ei tulnud selle peale, kuidas neid pildistada, et muster paremini näha oleks. Aga siin kohal tänan Kunglarahvast, kes eelmise postituse all hüva nõu andis. Jägmisel korral olen targem siis.

Tassi alused tegin vildist. Äärde heegeldasin pisikese pitsi.Peale selle harjutasin karpide tegemist. Tundub. et keerulist pole midagi aga ikka ei tule päris nii välja kui ise tahaks. Seekord jäin siiski üsna rahule. Võibolla proovin mõnikord suurema karbiga ka hakkama saada.Mis karbi sisse sai, näitan järgmisel korral.

aedake posted @ 16:50 - Link - kommentaarid (1)
19 Jaanuar 2014
Kuu aega on mööda lennanud nagu ei miski Detsembri lõpp oli täis igasugu tegemisi ja rahmeldamisi, nii et jaanuari alguses lihtsalt puhkasin sellest kõigest. Olin täiesti käsitöö vaba.... aga kusagil 10 jaanuari paiku hakkas sees kripeldama ja näpud tahtsid tegevusse asuda. Käisin poes, ostsin uued lõngad ja nüüd pusingi tasapisi, et hoog sisse saada.Täna pole mul teile küll midagi sellest aastast veel näidata. Selle eest näitan natuke jõuluks tehtud kingitusi. Ma olen vist küll viimane, kes neid näitab aga no tunnistan ausalt olin siiamaani laisk

Mõned kaardid. Nagu ikka ise joonistatud ja kleebitud. Alustasin varakult ja peaaeegu sain enne jõule valmis. St. ühe kaardi joonistasin siiski Hiiumaal ka.Kingitusi väga palju ise ei jõudnud teha. Mõned klaasist liivapritsiga tehtud asjad.
Õele tegin purgi. Ta nimelt soovis tee jaoks mingit "asja". Kuna mul midagi paremat pähe ei tulnud kinkisin kaanega purgi, millele pritsisin purgisildi. Kui tee jaoks ei sobi, ei meeldi vms, siis saab seda ka mingi muu asja hoidistamiseks kasutada.Sildile saab pliiatsiga kirjutada, mis seal sees on. Hea on see, et niisama see maha ei kulu aga kustukaga kustutades või ka pestes tuleb pliiats kergesti maha.Emale tegin ühe klaasi, millel kasutasin lilltikandi motiive. Kahjuks korraliku pilti ma sellest teha ei suutnudki aga natuke aimu saate siiski.

Jõulu kinkide lahti pakkimine jätkub veel ka järgmises postituses. Siis on ehk midagi uut ja huvitavat ka näidata
aedake posted @ 14:47 - Link - kommentaarid (1)
128840 visitors