Aeda käsitöö
19 Detsember 2013


Oi kuidas aeg lendab. Ma küll lootsin, et jõuan siia kirjutama ja tegemisi näitama rohkem aga pole jõudnud. Tänu IT aastaprojektile pean vähemalt kord kuus ikka siin käima... väike motivaator
Seekord siis jõuluteemaline tegemine. Kuna mul polnud mingit kindlat plaani... siis otsustasin teoks teha paberist teemandid, mida saab hiljem kuuse otsa riputada...kui see ükskord koju jõuab.
Tegemise kohta pole suurt midagi rääkida. Natuke voltisin, lõikasin, liimisin. Ajasin heegelniidi läbi teemandite ja panin seinale rippuma.

Tegelikult võiks neid veel rohkemgi teha tulid üsna vahvad välja

Head jõuluootust!
aedake posted @ 18:46 - Link - kommentaarid (2)
01 Detsember 2013
Vahelduse mõttes näitaks varasemast ajast üht pärdikut
Kuidagi tüütas see ühevärviline heegeldamine ära, nii et otsustasin proovida mitme värviga looma teha. Kuna käed-jalad teist värvi teha tundus imelik, siis tundus kuidagi loogiline teha triibuline ahv. Tegemine oli märksa põnevam kui ühevärvilist looma teha. Kõigepealt tegin pea ja sinna juurde kuuluvad osad.
Keha alustasin täiesti umbes kusagilt keskelt. Liikusin allapoole heegeldades mõlemad jalad korraga ja lõpetuseks tegin üles poole paar triipu ja kahandasin mõned silmad, et moodustuks kael. Siis tegin käed ja sabajupi kudusin

Ahv sai tegelikult juba aasta algul tehtud... aga kuna polnud pildistamise ilma ega tahtmist, siis valmisid fotod alles suve hakul. Blogisse jõudis alles nüüd. Tundub endalegi natuke imelik aga ma vist teen liiga palju asju... ei jõua blogimisega kuidagi järje peale. Peab endale vist mahukamad tööd võtma?!

Ahv on tehtud puuvillasest lõngast täidiseks lambavill. Pikkust 19cm.Pärdik ronis lillede vahele

Peaaegu kõik minu loomad ühisel pildil poseerimas.Ilusat lumist esimest adventi teile
aedake posted @ 08:30 - Link - kommentaarid (2)
128840 visitors