Keitha tegemised
Mina
Age: 30 ja pluss
Location: Tammiste
Zodiac Sign: Kaalud
Meeldib
Elu oma värvidega
Ei meeldi
Kahepalgelisus
Lemmikud
Susa hobinurk
Minu Tädi Tiina
Heliivika tegemised
Buffini Blogi

Mõte
Naer on elumerel võimas purjekas, vahel suisa päästerõngas. /Hille Karm/

Elu on ajaga raamitud, kuid samas lõputu ja igavene. /Hille Karm/

Kahjuks me unustame ära selle, mida peaks meeles pidama, ja peame meeles seda, mis peaks ära ununema. /Evald Mänd/

Arhiiv
Viimased postitused
Jaanuar 2015
Märts 2012
Detsember 2011
November 2011
Oktoober 2011
September 2011
Juuli 2011
Juuni 2011
Mai 2011
Aprill 2011
Märts 2011
Veebruar 2011
Jaanuar 2011
Detsember 2010
November 2010
Oktoober 2010
September 2010
Juuli 2010
Juuni 2010
Mai 2010
Aprill 2010
Märts 2010
Veebruar 2010

Currently

Lugmine
Igapäevane on Puhhi ja Mesimummu ajakiri, Muumi raamatud ja ka Sipsik. Hetkel pausil, kuid muidu suurema lemmikud on Anderseni muinasjutud. Väiksema lemmik on Lotte ja Jussikese seitse sõpra.

Filmid
Meeldivad positiivsust süstivad filmid.

Kuulata
Kõike - mis hing hetkel ihkab:)

Keitha tegemised
Minu väiksed tegemised:) Meeldib kududa, heegeldada. Natuke õmblen. Ning mis iganes meeles mõlgub proovin teoks teha:)
05 Jaanuar 2015
Tere jälle

Eile tegin endale karbi. Karpi rändavad mulle aja jooksul kingitud kaardid. Karbi sisemõõdud 28x20x9 (h) cmJa täna lõpetasin emale sünnipäevakingituseks karbi. Karbi sisemõõdud 31,7x23,5x10,0 (h) cmKeitha posted @ 18:58 - Link - kommentaarid

03 Jaanuar 2015
Ma pole ikka väga ammu siia postitanud. Külastanud ja kiiganud Teiste tegemisi, kuid oma tegemisi vaka all hoidnud

Mõned minu tegemised

KüünladKaltsuvaibadKaardid sünnipäevalastele - õde ja vendTütardele sünnipäeva hommikuteksTordid tütardele sünnipäevadeksKingitus ühele tüdrukule sünnipäevaks
Viimase aja lemmikud on karbid


Nobedat uut aastat
Keitha posted @ 12:19 - Link - kommentaarid (2)

02 Märts 2012
Märtsi kuu käes ning minu selle aasta esimene postitus!!! ai ai ai ai ai ai

Osad pildid on muidugi vehkat teinud ning need tuleb uued teha. Mõned on lihtsalt jäädvustamata. Kuid mõned siiski olemas

Tänane teema on siis kaardid. Kõigepealt sai lastele lasteaeda.Ja siis muudeks juhtudeks väike varu.Ja tüdrukutele nende paberite jaoks kastidele sildid (mahutavad A5 suurusega paberid).
Kaunist kevade ootust

Keitha posted @ 10:42 - Link - kommentaarid

21 Detsember 2011
Tere hommikust!

Eilse postituse jätkuks - ühe rühma kingid valmis. Täna õhtul saavad sarnased korvikesed ka teise rühma jaoks valmis.Keitha posted @ 07:21 - Link - kommentaarid (1)

20 Detsember 2011
Kaunist Jõulukuud nobenäppudele!

Muude kiirete toimetuste juures sai eile aidatud lasteaia jõuluvanal kotti täita Tegime lastega piparkooke ning küünlaid salvräti tehnikas. Viimast tegin esimest korda ning päris armas tuli.

Laupäeva õhtul õmblesin tüdrukule lumehelbe riided, kuid need juba lasteaias. Pildi lisan hiljem. Ning mõned tööd ootavad veel ülespanekut, aga neist järgmine kord.

Lõbusaid päkapikke
Keitha posted @ 10:06 - Link - kommentaarid (4)

01 Detsember 2011
See kuu siis kohe alguses projekti töö ülesse.Selle kuu tööks sai kahest peno tükkist, kuusekarrast, savist munahoidjadest, punastest lipsukestest ja väikestest lumememmedest valminud küünlajalg. Kahjuks ei jõudnud esimeseks advendiks ning seega puuduvad hetkel punased küünlad, kuid lähipäevil saab ka see väike veake parandatudToredaid Pikapäkke Teile!
Keitha posted @ 06:48 - Link - kommentaarid

30 November 2011
Jälle kuu möödas. Satungi siia kuuse intervalligaHubase kodu projekti eelviimaseks tööks vannitoa kardinale heegeldatud kollased lilled.


Muudeks tegemisteks olid laste hoidjatädi Mallele sünnipäeva kink - kõrvarõngad ja käekett koos liblikatega kaunistatud kattega. Liblikad tegi Liisu.


Liisule lasteaeda päkapiku suss.


Kaunis sinises taevas neli lennukit korraga


Kaunist ja rahulikku advendiaega
Keitha posted @ 20:31 - Link - kommentaarid (1)

31 Oktoober 2011
Oktoober kohe-kohe läbi ning mina oma toimetamistega jälle siinProjekti läheb sel kuul põhitööna koristamine. Korrastasin ajakirjaga Pere ja Kodu kaasasoleva Pereköögi väljaandeid. Sai nopitud need mis meie perele sobivad ning neist väiksed vihikud tehtud. Köitmiseks kasutasin kingikottidelt võetud nööre. Aluseks sai pandud A4 veidi väiksem papp. Tulemus selline:Järgmiseks korrastasin väljalõikeid, prindituid lehti ja lõikeid. Jagasin teemadeks ning panin kiletaskute vahele. Köitsin kokku nööriga (sarnane ülemises tooduga):Lisatööna lastega tehtud lehed ja lilled seinu kaunistama.


Lapsed tegid Pereköögi jääkidest oma tööd:
Ja lähenevale isadepäevale möeldes valmisid lilled:Mõned ehted sai ka tehtud, kuid pilte veel pole. Loodan lähipäevil sellega hakkama saada.

Nopedaid näppe pimedatel õhtutel
Keitha posted @ 19:04 - Link - kommentaarid (1)

30 September 2011
Tere

Kuu möödas ning kuigi olin see kuu tubli ning tegin projekti töö õigel ajal ära, siis pildid saan ikka ülesse viimasel minutilPõhitööks laste tekkidele tekikotid. Kasutasin Humanast saadud puuvillaseid sitsi-satsilisi kardinaid ning üks suur voodilina kodust. Tulemuseks kaks ühesugust tekikotti. Tüdrukutele meeldisid väga. Komplekti kuulusid tegeld ka linad. Needki varem olnud kardinad - sinakas lilla põhi ning suured lilled peal. Ning padjapüürid pätsati emme-issi omad kuna seal ka sinine põhi ning suur lilleõis peal (see viimane tegu tehti juba pea aasta tagasi suurema tüdruku poolt).Lisatööks sai juunis alustatud nukumaja. Kui postkasti jõudis septembri nipiraamat ning sealt leidsime meie nukude kodule sarnase kodu. Siis tuli muidugi kohe tuhin peale ning juba samal õhtul said näpud tööd. Mõte oli enne olemas, kuid tihti vaja väikest tõuged, et mõtted ka tegudeks saaksid.
Seekord sai siis lisatud kardinad kööki ja elutuppa. Esikülge sai värvitud, lisatud lilled ja mõned lepatriinudki. Tagumises küljes on vikerkaare tapeet (jääk laste ühe toa nurga tapeedist) ning ka roos. Kahjuks avastasin, et sellest on jäänud pilt tegemata. Proovin seda teha järgmiseks korraks.Ning lähemalt köök:


Elutuba


Väike tuba teisel korrusel:


Ja suur tuba teisel korruselMuude tegemiste juures sai ka lasteaeda teha sügiskompositsioon:
lapsed ja emme ning ka vanaema Karin said hakkama pokudega, Liisu tegi ka oma rühma peale poku väikese seadeNing eile õhtul sai tehtud veidi teistsugust värki. Kuna olen väiksema neiuga kodus ning meile seltsiks ka tuulerõuged. Siis päevakorral tegemised lastega. Päeval teritasin pliiatseid nii et ka näpp villis. Ning siis idee: teritamisest jäävad väga lahedad jäägid ning miks neid minema visata kui saab ka muud moodi kasutada. Tüdrukud siis õhtul papile liimi ning kaunistuseks pliiatsi jäägid. Mulle tulemus väga meeldis.Selleks korraks aitab.
Kohtumiseni juba oktoobris
Keitha posted @ 18:51 - Link - kommentaarid

02 September 2011
Ongi septemberProjekti raames sai tehtud tüdrukutele kummikeksu mänguks "ala". Vanad postid (päästetud ahjuminekust) sai pooleks lõigatud ning kaks posti kõrvuti maasse, kivid tugedeks ja ühele veidi ka lilli. Keksuplats ongi olemas
Kahjuks aga jäi mälusopi kaugemasse keerdu peitu väike detail - projekti tööd pidid olema tubased.
Järgmisel korral lähevad ehk paremini.Lähipäevil loen kokku ka sahvri augusti kuu saagi.

Kaunist kooliaega koolilastele ja lasteaiarõõme väikestele põnnidele ning vanematele!

Ilmelist sügist!
Keitha posted @ 06:43 - Link - kommentaarid (2)046118 Aitäh Teile :)