Pisike Meistrimoor :)
Pisike Meistrimoor :)
21 Detsember 2008
PäkapikuluguMinu jõulude ootamisaeg on olnud kift! Iga päev on päkapikk kogu perele toonud vahvaid üllatusi! Maiustused Uku-venna soki seest olen loomulikult mina omale saanud, sest ta on ju imetilluke ja kommi, sokolaadi süüa ei tohi. Eks ma olen küsinud ta käest ka, kas ma tohin võtta ( isegi siis kui ta magab )... Kunagi saab Uku kõik minu sussi seest endale. Ausõna.
Emme ja issi tegid enne Uku koju toomist kodus remonti ja paljud asjad visati ära. Kuhugi kadus üks küünlajalg, kus oli mõmmi koos majaga. Tagant sai maja sisse panna küünla. See oli mitu aastat mu lemmik! Sellega koos tuli alati jõulutunne. Et see ära kadus, olen ma väga kurb...
Aga täna mõtlesin, et Uku peaks ka mingi väikese asja saama, et tal jõulutunne tuleks. Meisterdasin talle päkapreili. Emme oli kunagi Tiimarist selle komplekti ostnud, mina panin päkaka täna kokku. Pildid on sellised:


Suurepäraseid jõule kõikidele isetegijatele!


» Meistrimoor posted @ 17:26 - Link - kommentaarid (12)
09 Detsember 2008
Meie pere lemmikust

Meie peres on kaks suurt lemmikut. Uku, kes teeb kõva häälega:" Äääääänn!" ja vahel ütleb:" Neeennne!" ( minu hüüdnimi on Nenne ). Ta on lahe.

Aga Horrit on ikka üks isetegija küll. Kududa ta ei oska, aga käsitöö tunneb kaugel ära
Minu kooli kudumine. Sellest tuleb sall. Mulle endale vist.Lõngakera räägib muinasjuttu Horritil silm kinni ja kõrv kikkis.On ju lahe tegelane!

Lefa!!!

» Meistrimoor posted @ 16:21 - Link - kommentaarid (8)
05 Detsember 2008
Kiired ajad

Nii hirmus kiire on sel aastal kuidagi. Kunstikoolis läheb aeg rutakalt. Kodus pole kah aega. Väikevend võtab oma aja. Aga mõni asi on ikka näidata.

Paar tööd tõin kunstikoolist koju:Kruus kuhu panime koolis peale vahtralehe ja pärast glasuurisime selle teist värvi.Kala, mis läheb maakodusse seinale.

Täna oli klassiõhtu. Midagi naljakat pidi kaasa küpsetama. Mina tegin koogi. Sain auhinna ka selle eest!Kasutasin "kodune pärmi-lehttaigen"´t, peale raputasin suhkrut ja panin oma aiast korjatud mustsõstraid ning maasikaid. Samast taignast lõikasin välja silmad, nina ja suu. Niisuguseid pirukaid on lahe teha. Ja väga lihtne! Kõik lapsed saavad sellega hakkama.

Lefa!!!

» Meistrimoor posted @ 18:18 - Link - kommentaarid (8)
Pisike Meistrimoor :)
MINUST
Meistrimoori käsitööd
Age: 12
Location: Haapsalu
Zodiac Sign: veevalaja
MINU BÄNNER


MULLE MEELDIB...
suvi
muusika
sõbrad
meisterdada
kontserdid
ujuda
vaba aeg
värske õhk
...
VIHKAN...
Kui seebivesi silma läheb
Inimesed kes arvavad et on lahedad kui teisi norivad.
Kui keegi mind üles ajab, kui mul hea uni on.
ISETEGIJAS VÕTAN OSA:
VALMIS PROJEKTID:
MINU LEMMIKUD:

TSITAAT
Pea meeles, et kõik mis teed teistele tuleb sulle endale tagasi.
Archives
Stuff

LOEN:
Igasuguseid raamatuid hetkel on pooleli "Mis teha, Ann?"
Mind huvitavad jutukad :D

VIIMANE FILM:
Raju reede

MUSA:
Raadio muusika

KÜLALISI

039279