Pisike Meistrimoor :)
Pisike Meistrimoor :)
20 Aprill 2008
Linnumaja


Oi - oi kui ammu mina pole siin sõnagi kirjutanud. Aga ma ikka olen luurel emme seljataga
Nii palju on teha. Kunstikoolis pole veel töid lubatud koju tuua. Arvestused tulevad. Ja näitus.

Koolis on käsitööd teha tulnud küll. Aga see on lihtne. Heegeldasime ketti ja õpime sambaid. Kudusime ripskoes väikese proovilapi. Tegelt tahaks midagi põnevat!

Ja mina teen klassilehte. Emps tegi pilte ka, aga ma ei tea praegu kus need üldse olla võivad.

Jalgratta lubade eksam tuleb ka kohe - kohe. Teste anti suur pakk koju kaasa, et me ikka õpiksime. Mul on liiklusmärgid kõik selged ja issi on mulle ikka suure osa asjadest selgeks teinud. Noh, et kuidas peab. Ega ma päris tänavale ilma loata lähe. Või ilma issita. Maja ümber sõidame sõpradega küll. Eksam tuleb neljapäeval - hoidke siis pöialt. Ikka kõvasti.

Aga tegelikult tahtsin ma rääkida üldse sellest, kuidas me eelmise nädala alguses linnumaja tegime. Mul tuli mõte kuulutada klassilehes välja konkurss " Linnumaja". Et vaheajal oleks klassikaaslased kodustega meisterdanud. Aga. Aga ilmselt ei ole linnalastel linnumaja kuhugi panna. Kuigi meie issiga tegime kah, kui meil maakodu veel polnud ja viisime Paralepa metsa. Käisime seal mitu aastat vaatamas, kas keegi elab seal ka. Aga ilmselt sai liiga jooksuradade lähedale pandud. Noh, et polegi vist seal kedagi.
Maakodu on meil sellises kohas, kus on kohe palju linde. Sel aastal tegin ma peaaegu päris ISE oma linnumaja. Emme aitas saagida ja hoidis seinu kinni, kui mina neid kokku lõin. Issi tegutses muude asjadega ja ütles, et ma olen nii suur juba küll, et võiksin lihtsa linnumajaga ise hakkama saada
Mõni pilt ka:

Ma ei tahtnud samasugust katust nagu on seinad. Sest majadel pole ka samasugused katused nagu seinad. Leidsin kuurist vana puupilpa, mis sobis nii hästi selle maja katuseks. Vana õunapuuoks sai katuse alla pandud, kus isalind saab valvata ja niisama puhata. Selline maja lisand, nagu mõnel kamin Midagi peab olema erilist ju kah, et ikka põnev oleks.Issi leidis kuurist vana puuri. Proovisime kohe, kas töötab ka. Ei. Liiga vana oli, aga issi sai ikka augu sisse puuritud ( selle alumise osaga ).Emme arvates sobis linnumaja õue keskel asuvale vahtrale. Issi panigi selle sinna puu otsa üles.Siin ta on - peaaegu kõik minu enda tehtud. Lahe!
Loodan, et linnupere sinna oma pesa ehitab.


» Meistrimoor posted @ 15:45 - Link - kommentaarid (14)
Pisike Meistrimoor :)
MINUST
Meistrimoori käsitööd
Age: 12
Location: Haapsalu
Zodiac Sign: veevalaja
MINU BÄNNER


MULLE MEELDIB...
suvi
muusika
sõbrad
meisterdada
kontserdid
ujuda
vaba aeg
värske õhk
...
VIHKAN...
Kui seebivesi silma läheb
Inimesed kes arvavad et on lahedad kui teisi norivad.
Kui keegi mind üles ajab, kui mul hea uni on.
ISETEGIJAS VÕTAN OSA:
VALMIS PROJEKTID:
MINU LEMMIKUD:

TSITAAT
Pea meeles, et kõik mis teed teistele tuleb sulle endale tagasi.
Archives
Stuff

LOEN:
Igasuguseid raamatuid hetkel on pooleli "Mis teha, Ann?"
Mind huvitavad jutukad :D

VIIMANE FILM:
Raju reede

MUSA:
Raadio muusika

KÜLALISI

039279