<COLOR=#ff0000> tumevalge värvimaailm </COLOR>
tumevalge värvimaailm
About Me
Age: 47
Location: Saaremaa
Zodiac Sign: Kalad
Blog Description
Minu käsitöödes domineerivad värvid ja tegemiserõõm.
What I like...
Vaikus, soe silmavaade, otsekohesus ja tarkus.
What I hate...
Korratus, poriloigud ja ükskõiksus.
Archive
Viimased postitused
September 2006
Link
Reading...
Raamatuid, millel on hing.
Currently listening to...
Smooth jazz
Klassikaraadio
Last Movie seen...
Eelistan filme, kus pole mõtetut tagaajamist.
Quote
Igal pool on parem kui kusagil mujal....


217766
Visits

14 September 2006
Armsad isetegijad, minu vaikimine ei ole tähendanud sugugi seda, et mul parasjagu midagi käsil pole. Küllap teate isegi seda, et vahel on lihtsalt perioode, kus nokitsed omi asju teha ning käid teiste tehtut piilumas, aga ise ei jõua kuidagi midagi näidata. Vat nii oli minul ka.

Jätkan ikka oma seeliku heegeldamist. Täna tegin algust ühe mummukeega, mida tahan järgmisel nädalal koolis kanda, aga see töö läheb õnneks kiiresti. Nagu sügisele omane, siis olen minagi pisut seeni marineerinud ja eile isegi korjasin neid. See pole üldse minulik, metsa seenele minna, aga eile see juhtus. Kuna seeni oli metsas palju, siis on mul sellest käigust ainult positiivsed mälestused.

Et pikka juttu on igav lugeda ja ikka tahaks pilti ka vaadata, siis täna minu poolt üks augusti lõpus kootud pidulikum kotike. Abikaasa tegi selle ülesvõtte vahetult enne teatrisse sõitu. Rakvere Teatri \"Gupi\" on väga vaatamist väärt, võin täna veel lisada, sest sel pildil seda teadmist mul veel pole.

Mõnusat tegutsemislusti kõigile. Mina veedan järgmise nädala koolipingis, aga küllap saan teie tegemisi piiluma sealtki.

Nüüd siis kott:


tumevalge posted @ 17:09 - Link - kommentaarid (3)