<COLOR=#ff0000> tumevalge värvimaailm </COLOR>
tumevalge värvimaailm
About Me
Age: 47
Location: Saaremaa
Zodiac Sign: Kalad
Blog Description
Minu käsitöödes domineerivad värvid ja tegemiserõõm.
What I like...
Vaikus, soe silmavaade, otsekohesus ja tarkus.
What I hate...
Korratus, poriloigud ja ükskõiksus.
Archive
Viimased postitused
September 2006
Link
Reading...
Raamatuid, millel on hing.
Currently listening to...
Smooth jazz
Klassikaraadio
Last Movie seen...
Eelistan filme, kus pole mõtetut tagaajamist.
Quote
Igal pool on parem kui kusagil mujal....


217760
Visits

01 September 2006
OHHH..... 1. september........ Säravat kooliaastat kõigile Meil on aktusel ja 2.klassi klassijuhataja tunnis käidud, 10.klass sai loodetavasti ise hakkama. Sellised on meie pere selle aasta klassinumbrid. Nujah, minu enda 2. kursus ikka ka, aga see algab paari nädala pärast.

Eile tahtsin teha pilte eelpool räägitud lõngadest, ühest ammu alustatud ja nüüd lõpetatud linikust, valminud motiivikotist ja poolikust pidulikumast kotist. Aga....... ma suutsin lõngade pildi teha mingis mulel tundmatus võtmes...... sai jube suur pilt, mis ummistas ära mu flickeri lehekülje , teised tulid jälle udused..... ühesõnaga null-päev fotograafias.

Ainult liniku pilt on korralik. Seda linikut alustasin vist paar aastat tagasi tööl vabadel momentidel heegeldades. Viimasel real lõppes isu täiesti ära ja ma pooleldi unustasin kotikese selle liniku, niidi ja heegelnõeltega tööle puhketuppa diivani patjade taha. Sel kevadel otsisin paaniliselt oma heegelnõelu, nu pole, mitte kusagil kodus, jube lugu. Ja siis ühel päeval leidsin tööl diivanil istudes selle kotikese...... Heegelnõelad ilusti seal ja poolik töö ootamas lõpetamist. Lõpetasingi ja selline ta sai:
tumevalge posted @ 08:38 - Link - kommentaarid (7)