<COLOR=#ff0000> tumevalge värvimaailm </COLOR>
tumevalge värvimaailm
About Me
Age: 47
Location: Saaremaa
Zodiac Sign: Kalad
Blog Description
Minu käsitöödes domineerivad värvid ja tegemiserõõm.
What I like...
Vaikus, soe silmavaade, otsekohesus ja tarkus.
What I hate...
Korratus, poriloigud ja ükskõiksus.
Archive
Viimased postitused
Jaanuar 2015
Link
Reading...
Raamatuid, millel on hing.
Currently listening to...
Smooth jazz
Klassikaraadio
Last Movie seen...
Eelistan filme, kus pole mõtetut tagaajamist.
Quote
Igal pool on parem kui kusagil mujal....


230612
Visits

18 Jaanuar 2015
Tere.

Kui veel on mõni isetegija, kes mäletab, et üks tumedat tooni valge foorumiliige pidas siin oma blogi, siis tere teile! Olin vahepeal ära. Kus? Igal pool ja mitte kusagil. Tasapisi nokitsesin oma näputöid. Aga kõik tehtu tundus nii tavaline ja igapäevane, et blogisse ei jõudnud neist ükski. Ja jututuju ka ei olnud.
Aga eelmise aasta viimasel päeval toidupoes hüüdis ajakirjade riiulilt mind \"Minu Käsitööd\" 2015/1. Hoobilt oli mul isu kududa sealt kahte kampsunit ja ühte linikut. Valisin uue aasta esimesel päeval andunult arvutiekraani vahendusel lõngu. Üks väljavalitu osutus täistabamuseks, punane oli ilus punane, aga lilla... vat see osutus ka hoopis väga tumepunaseks ja ei sobinud üldse mitte. Sobimatu lõng leidis õnneks uue omaniku ja mina sukeldusin SELLE LÕNGA võludesse. Mis viga nr7 varrastega kampsunit kududa, läks ludinal. Omaarust jõudsin vaevu alustada kui oli juba valmis. Kõige keerulisem oli kaelusega, seda harutasin mitu korda. Aga lõpptulemusega olen rahul.

Millega ma muidugi üldse rahul ei ole, on asjaolu, et vahepealse ajaga olen lootusetult unustanud paroolid flickri kontoni jõudmiseks. Hmm..... Pildid kampsunist tulevad siis, kui ma leian hea koha piltide üleslaadimiseks. Palun aidake, milliseid kohti teie kasutate?
tumevalge posted @ 16:06 - Link - kommentaarid (9)