1nipi
1nipi
Mõte töötab kiiremini, kui näpud!
 photo IMG_6994.jpeg
04 Veebruar 2011
VIIMANE KUUL

Lõpetasin ära poolelioleva töö ja panen nüüd oma kuulikombinaadi uksed lukku. Nüüd oli ka aega pikemalt Julekuleri raamatut uurida. Seal peale mustrite ka natuke juttu sees.
Paar aastat tagasi said Norra disainerite duo Arne ja Carlos pakkumise kavandada jõulukollektsioon tuntud Jaapani moemajas, mis koosneks kampsunitest, mütsidest, sallidest. Nad saatsid sinna ka pildid oma kavandatud kootud jõulupallidest, omanikule need väga meeldisid, need olid kootud kudumismasinal ja ta müüs neid oma kuulsates moemajades.
Siis tulid Arne ja Carlos mõttele kududa pallid käsitsi Norra motiividega.
Raamatu viimasel lehel on palli kudumise skeem ilma mustrita, et igaüks võiks teha palli omale meelepärase mustriga.
Jul tähendab Norra keeles jõul ja kule(r) tähendab kuul(id), pallid.

Mul on hea meel, et sain Norra disainerite loomingule siin reklaami teha ja suured aitähhid paljude toredate kommentääride eest.

Siin ta on, väljanäitamiseks viimane. Eks ma teen kindlasti mõned veel, sest palju mustreid jäi veel läbi kudumata.Kuulidest saadud tähelepanuga ära hellitatud, nüüd edaspidi tõmban tähelepanu oma eurokalkulaatoriga. Suuruseks on tal A4. Pastapliiats pole ka just väikeste ridikülide jaoks. Eesti uusi rahasid ma eriti näinud veel ei ole, aga varustus on valmis nendega kohtumiseks. Kui ma loen Eesti lehest, et mingi asi maksab nii või naa palju, siis ega ma tegelikult midagi aru ei saa. Pean kohe hakkama jagama, korrutama, liitma, lahutama. Kõige enne käib kõik ikka Eesti kroonidesse. Teinekord ka Norra kroonidesse... ja siis saadud numbri korrutan umbes kahega, siis saan hinna Eesti kroonis. Segane, onju! Tegelikult hullemgi veel, kui ma oskasin kirjeldada.

Praegu jäin ise ka neid pilte vaatama, et kuidagi igav ja hall on see kalkulaator...
Peaks pastakaga ühte komplekti viima, oleks lõbusam arvutada.

1nipi posted @ 00:31 - Link - kommentaarid (8)
428490 visitors