1nipi
1nipi
Mõte töötab kiiremini, kui näpud!
 photo IMG_6994.jpeg
04 August 2010
ÜKS KAUNIS PÄEV...


See kaunis päev oli 22. Juuni 2010, mis algas Rootsis ja lõppes Norras. Ei, need polnud minu pulmad! Päevakangelased on minu Rootsis elavad tuttavad, kes peale abielu registreerimist istusid autosse ja tulid meile Norra külla.

Et postitus pildimaterjaliga liiga pikaks ei läheks, siis lõikasin ja kleepisin ja vähendasin, aga pildid on suurendatavad, juhuks kui keegi tahab midagi lähemalt uurida.

Abielutunnistuse, sampuse, lillede,sõrmuste, sukapaela...ja kõige muu vahel on ka üks täpiline pilt, see on vihmasadu. Mina seda ei teadnudki, et kui pulmapäeval sajab vihma, siis pidi see õnne tooma!

Pildi keskel on raekoda.See on Rootsi kõige vanema linn ja Põhjamaade kõige pisem Raekoda. Linna nimi on Sigtuna ja see asub Stockholmi lähedal. Kell raekoja tornis näitab, et veerand tunni pärast algab see tähtis hetk!Mis aga toimus samal ajal Norras?! Loomulikult mäss ja paanika! Muruniitmine, koristamine, küpsetamine, dekoreerimine, õhupallide puhumine... Väga iseloomulik mulle, et kõik jäetakse viimasele minutile!Kaunistasime sampuse pokaale ja liimisime ristikheina tutte südameksEi puudunud muidugi pulma väravad! Kohustuslik tite mähkimine ja puulõhkumine. Titele õmblesin pluusi, mütsiks sai vana sokisäär, mis kaunistatud pärlitega...noh selline pidulik suusamüts. Tekiks loomulikult baikatekk ja tekilina 100% siidist ja riidest mähe, meelde tuletamaks seda toredat aega, kui meie lapsed olid imikud ja sipupüksid said lapsele jalga alles siis kui kõndima hakkas, sest lihtsalt väiksemaid pükse ei tehtud ju.Korralikust pulmast ei puudu ka pulmalipp! Tikkisin selle valgele kangale õrnalt kreemikate niitidega ja heegeldasin väiksed pitsisakid äärde ja kuna üleandmise koht on Norra, siis lipuvardaks pidasin sobiva olema vana suusakepi. Kui nüüd vaadata pulmalipu tikandit, siis võib mind süüdistada tuntud kaubamärgi võltsimises. Ma proovisin sinna igasugu konksuga tähti sobitada, aga miski polnud hea. Sest tegelikult kogu point seisnebki just sellistes tähtedes! D&G on nende nimetähed ja pruudi kätt kaunistav kell ei tähenda nende jaoks tuntud kaubamärki, vaid miskit muud!
Lipp sai selline. Oleks lähivaate pilti natuke paremat tahtnud, aga kui pildistama hakkasin, siis oli kahjuks juba väljas liiga hämar. Kõik jääb ju viimasele minutile!

Nüüd oleks justnagu kõik valmis! Kuna nad tulid Norra esimest korda, siis ka palju Norra temaatikat laual ja et noorpaar ei unustaks, kus riigis nad asuvad ja eeskätt rõhutada Norrakate ja Rootslaste “häid suhteid“.....Küünlad on süüdatud, kirves ootab paku sees ja titt on valmis.Ja siis nad saabusid! Läbi öise Norra väikelinna ja see oli juba kaugele kuulda!Et asja nüüd natuke keerulisemaks ajada, siis tegime vastupidi! Pruut mässas puulõhkumisega ja peigmees hoolitses tite eest.

jbA/Untitled6-1.jpg" border="0" alt="" />

Ja kuidas siis ilma tordita!

ÕNNE! ÕNNE! ÕNNE!
1nipi posted @ 08:12 - Link - kommentaarid (9)
428634 visitors