1nipi
1nipi
Mõte töötab kiiremini, kui näpud!
 photo IMG_6994.jpeg
29 Mai 2010
Kööki laua peale.
Ja ilma roosideta ei saa kohe kuidagi! Kui mustris pole roose, siis polegi nagu õige muster

musilane
1nipi posted @ 11:11 - Link - kommentaarid (6)
26 Mai 2010
Veel mõnede asjade valgendus-värskendus kuur
ja norra köögis kohustuslik element, taldrikuriiul(tekst sildil: kui tahad hommikusööki voodisse, siis maga köögis). See oli üks paremaid silte, mis ma näinud olen

Kevadlillede mix
Sügisel panin maha mõned lillesibulad. Kui lumi hakkas sulama, siis käisin iga päev vaatamas, mis tuleb ja kui palju tuleb. Tulid ainult tulbid. Aga kuhu jäid nartsissid? Neid ei paistnud kuskilt. Oli väga külm ja pikk talv, mõtlesin, et ju külm võttis nartsissid ära. Tulbid aga kasvasid ja kasvasid pikemaks. Olin hoidnud alles pakenditel olnud pildid ja mälu värskendamiseks otsisin need kapist väja, et vaadata, millised need õied tulevad...ja üllatus, üllatus! Olidki ainult tulpide pildid! Ma polnud nartsisse ostnudki Aga tulbid on tõeliselt kaunid, topelt topelt õitega, nagu kollased pojengid!

Aitäh ossu59 Suured tänud!
Ei oskagi seda enam eriti kellegile edasi saata, sest kõigil on neid tutte juba mitu tükki. Ja KÕIK on tublid, kes siin on ja väärivad auhinda!
1nipi posted @ 11:19 - Link - kommentaarid (11)
09 Mai 2010
Peaaegu terve aasta olen tõstnud kolme pildiraami ühest kapist teise. Poes tundusid nad täpselt sellised, nagu vaja. Aga nendega koju jõudes ei sobinud nad ei valgele ega puiduvärvi seinale. Nad olid ikka väga plastmassised ja kollased.

Värvisin nad üle valge värviga ja lihvisin tagasi! Nii lihtne see ongi!


Peegel on Jysk-ist.
1nipi posted @ 08:27 - Link - kommentaarid (9)
426876 visitors