1nipi
1nipi
Mõte töötab kiiremini, kui näpud!
 photo IMG_6994.jpeg
13 Jaanuar 2011
Selle jutu pealkirjaks sobiks

KAOS

Mõnda aega valitseb täielik segadus. Nii mõnus on enne esimest adventi välja otsida kastid jõuluasjadega, neid lahti pakkida, sättida ja sobitada. Nüüd aga on vaja need kõik jälle tagasi pakkida ja vat see mulle kuidagi ei istu! Kahju ka natuke, et see aeg jälle selleks korraks möödas. Osad jõuluasjad veel laiali ja nende vahele juba tekkinud kevadlilli...igatahes päris segane vaatepilt!

Jõuluseade, mis polegi pildile jõudnud. See on seade, mille ma tõstan jälle kastist välja ja kui kasti tagasi panen, siis luban endale, et järgmine aasta ma harutan selle laiali ja teen midagi muud ja nii juba oma neli aastat. Iga asi muutub ju igavaks. Selline kausitäis mune, mis on liimitud, traaditud, torgitud...algselt olid seal küünlad ka.


Näed siis, kummutisahtlist tuli välja sügisel alustatud sokk. Tegelikult tuleb sealt midagi enamat, kui sokk. Selle tahaks enne talve lõppu jalga saadaKahjuks jäi ka üks JULEKULER poolde vinna .Aastalõpu pidude rodule paneb punkti minu sünnipäev. Ma ei reeda, mis ma panin pudelisse, aga see oli õige magus!Jah, talv on ilus, talv on mõnus. Valge puhas lumi ka aia taga tänaval (väiksemates kohtades tänavaid ei soolata), saab suusatada jne ...jne, aga siiski ootan juba suve...1nipi posted @ 10:29 - Link - kommentaarid (20)
426883 visitors