1nipi
1nipi
Mõte töötab kiiremini, kui näpud!
 photo IMG_6994.jpeg
30 Aprill 2011

Ilusaid kevadpühi!!

1nipi posted @ 21:24 - Link - kommentaarid (1)
25 Aprill 2011


Pühadeks...

1nipi posted @ 08:46 - Link - kommentaarid (2)
24 Aprill 2011

nipiblogi.blogspot.com

1nipi posted @ 06:53 - Link - kommentaarid
16 Aprill 2011

KLIKKA PILDILE ja tulge mune vaatama !1nipi posted @ 22:04 - Link - kommentaarid (8)
11 Aprill 2011
KEVADRÄNNE.

Loodus ärkab ja sellega koos ärkad ka ise. Tahad justkui kahekordselt askeldada. Tahad ka muutusi, muutusi endas ja enda ümber. Nüüd väiksed muutused ka bloginduses.

Poolteist aastat tagasi sügisel, tegin endale blogi bloggeri keskonda. Aktiveerisin ära ja siis sai mõistus otsa.
Miks üldse on vaja blogi? Võib olla selles on ka süüdi natuke edevust. Tahan kaaaaa teistele näidata oma käsitööd ja oma tegemisi. Blogi tundus hea koht olema. Selline väike mälestuste koht, hiljem ka omal hea meenutada.

Järgmine samm oli, et tegin blogi Isetegijasse. Ja loomulikult peale aktiveerimist sai jälle mõistus otsas, ei osanud blogiga midagi peale hakata. Kuidas pilte laadida, kuhu laadida…mulle avanevad ainult mingid keerulised konksud ja siis pean kirjutama ise ka konksudega nende konksude vahele…Tahtsin juba käega lüüa, aga tahtmine oli aga suur ja edevus ikka ka.

Suured tänud Isetegijatele, kes aitasid nõu ja jõuga blogimisel. Isetegijate foorum on koht, kus saab iga pisemalegi küsimusele vastuse, seal on nii palju viiteid ilusatele mustritele, seal on palju abivalmis inimesi sind aitamas. Suured tänud nende ilusate ja toredate kommentaaride eest. Tänud, et minu kaks tööd ehivad ka Isetegija kalendrit. Mul on hea meel, kui sain ka teile siin midagi pakkuda ja Isetegijaid käin jätkuvalt piilumas.

Mul on nüüd käes kevadränne… oma esimesse koju tagasi, bloggeri koju. See kodu on veel natuke sassis, sest osad asjad on veel „lahti pakkimata“ ja oma õigetele kohtadele asetamata.

KLIKKA PILDILE ja TERE TULEMAST KEVADESSE !


[/url]
426887 visitors