SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093772!
30 Juuli 2009
Uus lehekülg....

Olen netilainetest kaua eemal olnud. Kuid põhjusega! Nikerdamisi on olnud sada sorti, kahjuks pole kõigist pilti ja paljudest ei saa ka enam pilti teha. Kuid elu läheb edasi ja loodetavasti avaneb võimalusi kellelegi teisele ühteteist uuesti nikerdada. Millega siis olen tegelenud terve suve? Vastus: ettevalmistusega pulmadeks!

Enamus asju sai ise tehtud. Kutseid olen siin juba näidanud. Sama stiilis tulid ka nimesildid laudadele. Ühte näidet saab SIIN piiluda. Ise tegin lillekaunistused laudade. Kui leian, eks riputan ka pildi siia. Eriti kurb on, et ei jäänud mälestuseks ühtegi pilti pulmamedalitest. Osad said täitsa naljakad (minu arust). Tegin ka külalisteraamatu ise (aitäh Viki, et karmi pilguga ja õpetliku sõnaga selle tegemisel juhendasid). Kuna aega nappis, siis ühe ülesande suunasin täiesti Vikile - ta meisterdas mulle üliromatilised tänukaardid külaliste jaoks (minu idee, tema teostus). Veel kord - aitäh Sulle! Siinkohal tahan tänada ka Triinu, kes mind aitas väga paljus - aitäh Triin! Tänan ka Svead - küll Sa ise tead, mille eest!

Nüüd katsun elu rahulikumalt võtta ja üks kord kui saan vaba aega (nüüdseks olen juba mitu päeva jutti tööl olnud), siis kõik pildid kenasti järjestada. Ei tahaks ju midagi tollest päevast unustada.
karmen posted @ 11:52 - Link - kommentaarid (17)
093772 visitors