SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 089658!
06 Detsember 2008
Viilin kõigest väest

Nagu näha minu viimase aja postituste tihedusest, siis tegelen blogimajandusega tihedamalt. Seletus lihtne ja lühike - ma viilin diplomitöö kirjutmisest.
Naljakas aga kõik kodused tööd tunduvad nüüd nii ahvatlevad, isegi triikima oleks nõus ja seda tegevust ma tavaliset väldin kuni karjuva vajaduseni.

Tänaseks postituse sisuks on kindad. Minu elu esimesed palmikud! Ise olen täitsa rahul arvestades seda, et pöialde tegemine (või üldse sõrmede kudumine) ei ole mu tugevamaid külgi. Kinnastega kaasa ka üks tore lugu. Kudusin need käpasoojendajad seltsiliseks kilole meele, mis läks kenale noorele naisterahvale. Mees oli nõus trantsportima asjad Tallinnasse. Teekond võeti ette meie suure lumetormi haripunktis. Niis siis rännati Jõgevalt Tallinnasse rongiga. Sõit algas kell kaks ja Tallinnat nähti alles hilistel õhtutundide. Kui õigesti mäletan, siis alles mingi kella 22 paiku mees helistas ja ütles, et rongist lasti linna vahel välja (Baltijaama ei jõutudki sellel korral) ja ta nüüd jookseb sadamasse. Tütarlaps, kes saadetise vastu pidi võtma, oli läinud teatrisse, kuna rong nii meeletult hilines, siis ei olnud me enam kindlald, kas paki üleandmine üldse toimub. Õnneks või õnnetuseks oli ka laevaliiklus peatatud ja pakk sai uuele omanikule ikkagi üle antud. Neiu oli teatanud, et kindad (mis oli üllatuseks kaasas) oli just see, mis momendil väga vajalikuks osutusid, sest vanad oli hetk varem kogemata puruks tõmmanud ja väljas oli tohutu lumetorm. Järelikult võivad üllatused vahel 100%liselt õigesse auku minna!


Lõppu veel vaid nii palju, et kui panete täehele, et olen siia lehele kauaks kolma jäänud, siis saatke sõnum ja käskige õppima minna! Tänan tähelepanu eest!
karmen posted @ 14:16 - Link - kommentaarid (4)
089658 visitors