SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 091645!
28 Juuli 2008
Isetegija mõttemaailm

Hommikul heliseb telefon: "Sau, me randa, tahad kaasa tulla?" Ja mida teeb isetegija päikseleise ilmaga? Ei lähe randa, vaid teeb päikeseprinti! Nii ma otsustasin pärast pikka järelpärimist, et kui kauaks on plaan jääda randa ja kui kaugele randa minnakse üldse .. ja.. noh... taevas oli liiga ahvatlev Aga ma läksin mõne tunni pärast emajõe kaldale peesitama, et mitte liiga käsitööfriik olla.

Särgiga on meil pikk ajalugu. Ostsin ma ta New Yorgist ja reisime veel nii mõnegi maa läbi. Ja kuulsust on ta kogunud O.C. filmis, kus ta ühel kuti seal seljas oli. Kuid alles hiljuti juhtus temaga halb asi, nimelt üks usin inimene arvas, et helesinine ei ole sobiv värv särgile ja valgendas ta ära (et minule head meelt teha). Kui pesust särgi kätte sain oli ta kollane! Selle särgi juures huvitavaks osaks on lillede kollased südamikud - need jäid kollasteks ka peale pesu lillede enda südamikest.

Rääkides eelmisest postitusest, siis küsiti, kuidas ma täpsemalt tegin selle pildi? Ma joonistasin kujutise paberile ja lõokasin välja kohad, mida tahtsin tumedana. Pildil on näha mu kasutatud šablooni mis on asetatud lõikelauale, kuhu on kilekott peale tõmmatud. Kilekotis lõikelaud on mul asendamatuks igasuguses protseduuris, mis sisaldab kangast ja värve.

Saigi pilt, kus nägu ja taust on eledam ja juuksed tumedad. Juuste osa oli siis päikesele avatud kogu aeg. Taustale näitasin pool minutit päikest ja näo osa ei liigutanud paigast ennem kui särk kuiv oli.

Tahtsin ka seepidest rääkida. Nimelt see kohviseep on väga mõnus! Selle koorivad terakesed on pehmemad kui tavalistes koorivates dushigeelides. Nahk jääb siidine peale pesu. Ainuke ehmatav külg selle seebi osas oli algselt eralduv pruun värv, kuid see ei jäänud nahale. Seep vahutab hästi! Hoiatuseks - mitte minna pesema tühja kõhuga, muidu tajute liigset kõhukorinat tingituna heast kohvilõhnast...
karmen posted @ 09:32 - Link - kommentaarid (2)
091645 visitors