SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 089711!
13 Juuli 2008
Bye bye tselluvill!

Täna oli siis suurepärane võimalus kokkusaamiseks, varude täiendamiseks ja mõtete vahetamiseks! Väga mõnus olemine, kus kohal oli 16 täiskasvanud isetegijat + peoga lapsi peale!

Plaan oli päikeseprinti proovida - vähese päikese tõttu tehti üks proovikatsetus. Veel keedeti seepi... kuhu ka ennast lõpuks sisse mässisin ja oma nõrgale iseloomule alla andsin. Nõrgast iseloomust hoolimata olen ilus, tark ja andekas ning palju lugenud ja teada saanud, kuidas inimesed ennast kenana hoiavad kohvipaksuga tselluvilla vastu võideldes. Saage tuttavaks - minu tseluvillatõrje:

Tegu on siis kohvipuruseebiga. Näeb tegelt täitsa mõnus välja ja lõhnab imeliselt! Vaadates seebi teist poolt, siis võib öelda, et ööd ei ole siin mustad - vaid seebid on siin mustad!

Sammuti sai minu jaoks läbi kotivahetus vol 4. Mina tegin koti Eriale.

Kott on heegeldatud, materjaliks Hanna Cable ja heegelnõel 2,5. Päris hargnev niit ning raske otsi peita (mis on eriti mahukas töö motiividest asja puhul), seega õmblesin kõik käsitsi kinni. Kinniseks on lukk. Ja muide, muster on võetud siit samast foorumist, heegeldatud kottide alt!

Aitäh kõigile! Aitäh Vikike!
karmen posted @ 15:10 - Link - kommentaarid (18)
089711 visitors