SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093300!
25 September 2008
Elu pikim tüli

Mul on veel üks võlg ja Muhv pani mind mõtlema – ese peab olema alustatud õigel ajal! Ok... valmis ma veel ei ole ja lähiajal ei jõua ka, aga ma teen väikese tutvustuse.
Palun saage tuttavaks – lilla!

Alustasin koti kudumist, ostsin ära voodririide ja sangad ning tüli ei olnud kaugel. Me ei suuda aretada koostööd sangade kinnitamisel! Aus olla, siis olen selle koti peale ikka väga solvunud, ma lihtsalt ei mõista, mitu korda on ühte asja vaja arutada? Vaatab, mis meist saab? Ehk suudame erimeelsused ikkagi kõrvale heita ja selle probleemi lahendada. See tüli mõjub juba mu igapäevasele elule! Hing lihtsalt ei anna rahu, et ma ei oska seda!
karmen posted @ 09:16 - Link - kommentaarid (1)
22 September 2008
Oran˛ ja ka roosa - ehk kuidas Karmen esimest korda traati väänas

Tegelikult on mu septembrikuu oran˛ juba teiste inimeste blogidest läbi jooksnud - ei ole olnud päikest pildistamiseks ja õues pildistamisega mul hetkel raskused. Tegu siis salvrätkutehnikaga kaetud karbiga. Karbi kasutusala on väga lai - sinna võib ehteid panna, niidirulle, heegelnõelu või päikseliste printsesside salaasju.


Pean ka võlgasi likvideerima. Ma sees veel roosaga Mul mitu plaani peas, kuidas sellest võlast lahti saada, kuid miski ei tundunud SEE ÕIGE mõte. Ja nii ta siis mu hinge vaevaski... kuni mõni aeg tagasi, kus tekkis karjuv vajadus mustri järjehoidjatele, või nagu osad neid nimetavad, silmuste märkijatele. Pärlihullust mul veel pole, nii ma siis usutlesin vikikest natuke. Kodune pärlivaru tõotas kas roosat või rohelist valikut. Nagu aru saite, siis valisin roosa. Tööriistu mul ei ole, nii ma esimese satsi märkijaid tegin hoopisgi niidiga (need väiksemad)! Aga süda ei andnud rahu, ja võtsin teema üles pühapäeval Ülenurmel. Uue satsi pärlid sain Eria poest ja Maireh laenas hää meelega oma näpitsaid.. nii ma siin tegingi oma elu esimese traadi väänamise! Tänan Eria, et puust ja punaselt ette näitasid! Nii valmisidki mu uued roosad mustri järjehoidjad! Loodan, et tõised traadiväänajad ei naera end herneks mu esimeste pisikeste pärlimängude pärast niidiga - muud polnud ju käepärast võtta!

karmen posted @ 10:50 - Link - kommentaarid (4)
15 September 2008
Bee˛

Kaua mõeldud - kaunikene!
Kindlasti mõni mäletab, et Tintsik näitas midagi taolist? Tema blogis on pilt üleval, kus ta usinasti oma vaagnat joonistab, siis see oranz ribake pildi paremas nurgas olen mina joonistamas oma vaagnat! Aus olla, siis ma isegi ei mäleta, kumb selle rahvusliku motiivide joonistamise mõtte välja ütles... aga sellel päeval avastasin, et üks ütles ja teine ütles samal ajal .. kuidagi kummaliselt samade mõttelainete päev oli

Alustasin selle vaagna joonistamisega Valgas käsitööpäevadel. Kui Eria võttis selle anuma kastist välja, siis ma kohe teadsin, et mul on just seda vaja koos rahvuslike motiividega! Mõeldud - tehtud!

Nii ma siis palusingi pitsli ja valisin värvi ning alustasin oma tööd! Olen rahul! Ja ääretult rahul nende mõnustate tegemistega, mis Valgas toimuvad! Viimase pildi võtsin Drexi kogust. Aitäh!
karmen posted @ 13:15 - Link - kommentaarid (9)
093300 visitors