SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093284!
29 September 2006
näitan valmis salomoni sõlme õlasalli ka siis ära

on ikka üks hea ja kohev ja soe asi
karmen posted @ 15:38 - Link - kommentaarid (5)
25 September 2006
Lugesin just foorumit ja muigasin. Minnil oli väga sügav teooria, millega ta JUST minu välja praakis sokitegijast
Kuna ma ei teadnud kellele sokid lähevad, siis umbes aadressi järgi aimasin ja nägin ka postitust fotoka puudumise kohta, siis MINNI ää pahanda, et soki oma jalga sikudasin pildistamise ajaks
Siin siis minu tehtud sokid sokivahetuseks:

Tegin suure varba eraldi, kuna ise armastan prügipange väljaviimiseks või keldris käimiseks varbavahed jalaotsa tõmmata Pluss see aitab kaasa paremale verevarustusele varbas Panin sokid poseerimiseks ka aknalaua najale seisma.
Mul oli neid nii kahju ära saata, sest endale meeldisid. Juba olin nii lähedal, et hakkan tegema uusi sokke: siis tegin aga südame kõvaks ja panin paki posti! Usun, et kui idee sähvatab, siis selleks on oma põhjus ja usun et MINNI on ikka hea perenaine!
karmen posted @ 11:45 - Link - kommentaarid (11)
22 September 2006
Teki tegemisega käed tööd täis
Vaja veel linna joosta, sest 1 toon lõnga on puudu. Eelmise lõngaostuga taheti teha tünga, küsiti 320 eeku asemel 480 eeku, siis mees tõstis lärmi... kuna olin juba kardiga maksnud, tehti tagasimakse. Müüa oli parajalt pabinas ja unustas pooled lõngad kotti panna, et pidin ikka tagasi minema ja paluma, et nad annaksid ka ülejäänud tokid kaasa, sest ma siiski nende eest maksnud. See oli üks veidraim poeskäike mu elus. Aga lõngasaak oli hea.
Ilm on tänaseks linnaskäiguks ideaalne seega peaks õhtaks lõngamure lahendatud olema.
karmen posted @ 10:19 - Link - kommentaarid (2)
20 September 2006
Sain pulmakutse nüüd vaja nobedasti näppe liigutada
Kuna pruut on roosa-hull, siis mõistate mu värvuvalikut ...

Oi, küll te olete uudishimulikud!!!!
Kuid, siin on siis algus lapitekile
karmen posted @ 15:39 - Link - kommentaarid (6)
18 September 2006
Ei, ma ei ole olnud laisk. Olen vahepeal ära õppinud naistehaigused ja momendil käsil selle sfääri kasvajad.Valmis midagi ka meisterdanud - sellest teine kord.
Veel on mul üks pooleli töö...

.. miagi värvikat sügisilma jaoks!
Samas otsin vallatuid ruute lapseteki heegeldamiseks, see on osutunud raskemaks kui arvasin. Aga aega on selle kiire asjaga.
karmen posted @ 11:38 - Link - kommentaarid (4)
09 September 2006
Oi kuidas ma tahaks oma sokke siia ripudada ja küsida nõu, kardan, et see kanna tegemine on ununenud tehnika peaks nagu õige olema aga kuidagi pisike jääb see kand. Mida ma valesti teen
karmen posted @ 19:20 - Link - kommentaarid (4)
07 September 2006
ujeee! Täna sain sokikudumiseriistad kätte
Tegin kohe algust ka - ma olen nii vaimustuses kogu protsessist! Samas kõhklused hinges, viimased sokid sai ju kuuendas klassis kootud.. see üle kümne aasta tagasi Kas villased sokid peaksid olema ümber jala.. või mõnusalt lohvakad.... ja kand... mis see tugevam kude selle jaoks oleks?
vähemalt lõng on ilus...
karmen posted @ 15:33 - Link - kommentaarid (1)
06 September 2006
Õlasall salomoni sõlmest on väga mõnus ja kohev. Nüüd piinab - kas panna narmaid või mitte. Kardan, et raskus venitab selle kohevuse välja.
Nagu ikka septembris algab kool... siis sama siin.
Eilne koolipäev: vaja oli kaitset võtmete kriipimise eest

Õppejõud isegi ei muiga mu peale enam, kui võtan käsitöö näpu vahele. Loomulikult õlasalli ma loengusse ei tassi, piirdun väikeste asjakestega uusi õppejõude ei taha ju kohe ära ehmatada. Asi siis kotist valjas ka.
Jõuaks nüüd need sokitegemise riistad ka kohale - ma ise juba nii kibelen ja kui ideid juurde tuleb.. läheb ju raskeks otsustamisega

Tegusat päeva teile! Ma jooksen nüüd kooli
Lisan siis pildi efektniidist, mida kasutasin.
karmen posted @ 06:28 - Link - kommentaarid (4)
04 September 2006
Sain kokku ühe hea sõbrannaga New Yorgi ajast. Jagasime seal mõnda aega korterit. Kokkusaades naeris ta mu kotis olevate lõngade üle ja teatas, et ma ei ole üldse muutunud. Samas meenutas sõbranna ka käsitööpisikut, mille talle andsin ja mis lõppes grupiviisilise salli kudumisega New Yorgi metroos. Loomulikult ei saanud ta mulle nina alla hõõrumata jätta seda, kuidas minu arvates ta salli triibud olid valesti ja ma salaja öösel ta sallile jupi juurde kudusin
Ja veel.... ma ei suutnud kiusatusele vastu panna - siin ta on siis:

Minu salomoni õlasall ja täiest ise tehtud.
Midagi peab ju tegema, kui salajase sokiprojekti jaoks terariistad kuidagi kohale jõuda ei taha
karmen posted @ 11:13 - Link - kommentaarid (4)
093284 visitors