SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093356!
31 Oktoober 2006


MA SAIN SOKID KÄTTE!!!!


Väike AGA vaid asja juures - mulle tuli kaks paari sokke Kas ma pean ühe paari nüüd tagasi saatma ... ?
Ja siis oli veel mega lahe kena sala ÜLLATUS juures!

Aga megalahe nunnukad on!!!!
Aitähh isetegija!
karmen posted @ 18:48 - Link - kommentaarid (10)
29 Oktoober 2006
Tere imeilusat pühapäeva hommikut!

Küsimusi tuli siis lillemustri kohta. Ma ei tea, kust see pärtit on, ise kritseldasin kuskilt selle kiiruga maha. Tegin oma kritseldustest siis pildi:

Lugu siis selline:
1 rida: tee 5 aassilma ja ühenda ringiks
2 rida: 5 aassilma (see on siis ühekordseks sambaks pluss kaks aassilma), ühekordne sammas ja kaks aassilma. Pead saama 5 ühekordset sammast, mille vahel on kaks aassilma - ühenda ringiks.
3. rida: Kinnitad kinnissilmuse teise rea aassilmusele, kaks ühekordset sammast, kinnissilmus.
Ehk siis kinnisilmus, kaks sammast ja kinnissilmus igase teise rea samba vahesse - saad 5 kroonlehte.
4. rida: teed kolmanda rea kahe kroonlehe vahele kinnisilmuse, siis kolm aassilmust ja jälle kinnisilmus kroonlehtede vahele. Aassilmused kinnita kroonlehtede tagant - heegeldatud kett jääb iga kroonlehe taha. % kroonlehte - 5 ketti.
5. ring: Neljanda ringi ketile kinnitad ühe kinnisilmuse, ühe poolsamba, kolm ühekordset sammast, ühe poolsamba ja kinnissilmuse. Nüüd tekib teine (natuke suurem) kroonleht esimese kroonlehe taha. Teed sama neli korda veel. Kinnitad. Alati jääb 5 kroonlehte!
6. ring: Kinnitad kinnissilmuse viienda rea kahe kroonlehe vahele. Teed 5 aassilmust , kinnitad kinnissilmusega järgmise kroonlehe vahele. Teed sama veel 4 korda.Ketid peavad jääma kroonlehtede taha!
7. ring: Kuuenda ringi viiesese ketti kinnitad 1 kinnisilmuse, 1 poolsamba, 5 ühekordset sammast, 1 poolsamba ja 1 kinnisilmuse ( saad kolmanda rea esimese kroon lehe, mis jääb kahe eelmise kroonlehe taha). Teed sama 4 korda veel. Kinnitad.
Nüüd ongi LILL valmis. Töö tagant jääb LILL natuke kaussi.
Lilled tulevad ka hästi huvitavad, kui teha mitmevärvilised kroonlehed - iga rida kroonlehti erinevat värvi.

8. rida: on lillede omavahel kinnitamiseks. 1 kinnissilmus kahe kroonlehe vahele, 2 aassilma, 1 kinnissilm (kinnislm peab kinnituma viimase kroonlehe ühekordsele sambale), 5 aassilma, kinnisilm (kroonlehe ühekordesele sambale), 5 aassilma, 1 kinnisilm, 5 aassilma, 1 kinnissilm, 5 aasilma, 1 kinissilm, kaks aasilma, 1 kinnisilm (kahe kroonlehe vahele). Sama teed 5 korda. Jooniles X kaarte otstel ongi kohad millga lilled üksteise külge kinnituvad!
Loodan, et on arusaada...
karmen posted @ 08:12 - Link - kommentaarid (1)
28 Oktoober 2006
Natuke mu lillehoost
Nimelt on minust üle käinud lillehoog! Kuidagi lihtsalt istus lillede tegemine. Enda pusimisi alustan tavaliselt töö juures valves olles. Töökaaslasle meeldis - ja tulemuseks oli pruun sall:

Siis oli vaja teha kingituseks SALL ja ei läinudki kaua aega... kui oli vaja kingituseks ÕLARÄTIKUT.
Aga nuh ... lilled pidavat moes olema
karmen posted @ 16:49 - Link - kommentaarid (10)
26 Oktoober 2006
Heehee, olen valvete vahelt hakkama saanud ühe kraesalliga lastekodu projekti jaoks.
karmen posted @ 13:41 - Link - kommentaarid (2)
21 Oktoober 2006
Tere!

Õige, see alumine pilt on tekk! Eelmine laupäev peale postitust jooksin otse pulma. Pumad olid toredad, esimese asjana suutsin seal ära lõhkuda noorpaari geelist eluküünla, mida nad veel ei jõudnud süüdataki. .. aga noh... see oli klaasi sees ja killud pidavatki õnne tooma!
Veel tegin ühe viguri - oli öeldud, et kinke soovitakse ümbrikus. Aga ma olen pruudiga koos üles kasvanud, seega on minul rohkem lubatud
Nimelt ostsin laheda kaardi ja panin alloleva pildi sinna vahele tädile (pruudi ema on minu tädi) rääkisin suure saladuskatte alla loo ära ja rääkida ei lubanud - las praevad paar päeva! Teisipäeval nad helistasidki - naerisid enne 5 minutit telefoni torusse, sest arvasid, et ma unustasin mingi suvalise pildi kaardi vahele!

Kuna see nädal olen kodus olnud vaid kolmapäeva ja reede öösel ( muul ajal jaganud ennast maarjamõisa ja toomemäe haigla vahel), siis pilt siia lähipäevade pärast täielikust tekist.
karmen posted @ 11:42 - Link - kommentaarid
14 Oktoober 2006
Mõista, mõista, mis see on?
karmen posted @ 07:56 - Link - kommentaarid (14)
13 Oktoober 2006
Ma olen nii kurb, et ei saanud liituda villavabriku reisuga! Kurbus on peal ja kadeduse ussike on ka kuskil hinge serva peal... samas hea meel, et selline võimalus teistele avanes! Loodan, et rahvas nautis trippi täiega!
karmen posted @ 15:31 - Link - kommentaarid
08 Oktoober 2006
Tänane päev on möödunud küpsetamise lainel. Alguse sai asi kuuest seisnud banaanist, mille leidsin mehe kotist, kes töölt tuli. Kuna tema valved on 48 h, siis banaanid parajalt pruunid. Otsisin siis koogi retsepti ja kokku sai selline asi:

Kook imelihtne:
100 g margariini
3 dl suhkrut
2 muna
3 banaani
3,5 dl jahu
1 tl vaniljesuhkrut
1 tl küpsetuspulbrit
1,5 tl soodat

Banaanid purustad ning lisad juurde ülejäänud komponendid - segad! Pane tainas vormi ja ahju küpsema 175 kraadi juurde. Koogid lähevad mõnusaks kuldpruuniks, siis on valmis ... vist kuskil u 30 mintsa. Tegin kaks laari kooke, teisele pannile lisasin ühe peene riiviga riivitud porgandi (pildi peal need oran˛ikamad koogitükid). Mõlemad tulid megahead!
Põhiroaks läks forell ahjus - neid asju teen peast ja tunde järgi. Kala vahele jämedat soola ja valget pipart pluss ohtralt värsket tilli ja mõned sidruniviilud ja supsti kotti ja supsti ahju! Umbes 4 cm paksune kala küpseb 30 minutit ja 6 cm paksune kala 40 minutit 200 kraadi juures.
karmen posted @ 20:15 - Link - kommentaarid
03 Oktoober 2006
Tere!
Eile tähistasime Märdi kahe kuust sünnipäeva. Mina, kui korralik ja hea ristiema, tegin talle kinnud, ta ju kindaid veel ei kanna aga armastab vankris magades näpukesed teki alt välja pista.
karmen posted @ 18:03 - Link - kommentaarid (3)
093356 visitors