SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 094458!
29 November 2006

Paluti siis siia lisada ingli tegemise õpetus.
Vaatame, kas te mõistate seda pilti:

Õpetus sinna juurde: Tegemist alusta peast. Heegelda vastavalt joonisele, kuini jõuad 9. reani. Sellel real on märgitud ruuduga, millised ketitipud on mõeldud seeliku heegeldamiseks. Ringiga märgitud tippudest heegeldad tiivad. Seelikuosa heegeldad vastavalt joonisele. Tiivad heegeldad edasi-tagasi ridadena vastavalt seeliku mustrile. Tiiva mustri laius on kolm mustrikordust.

Minu inglil on jäänud õpetuse kohaselt tegemata tiivad, need pusserdasin sinna ise vabas vormis sädeleva niidiga juurde. Sammuti lisasin sama sädeleva niidiga ekstra ringi seelikuosa alla äärde .
Mõnusat meisterdamist!
karmen posted @ 12:55 - Link - kommentaarid
25 November 2006
Tere!

Salaprojekt on käsil. tahaks küll siia panna ja mõne nõu küsida .. aga .. see rikuks lõpptulemuse ära.. pusin siis edasi tasakesi suure saladuskatte all.
Näitan teile oma inglit!
karmen posted @ 09:59 - Link - kommentaarid (7)
21 November 2006
...ma kõvasti ei räägi .. vaid sosinal ja noh, nii moka otsast...

Tegin siis triibulised sokid ära! Loomulikult lähevad ka need lastekodule
karmen posted @ 15:57 - Link - kommentaarid (4)
16 November 2006
Oeh ...

Mul on vist maailma pikim öö selja taga.. Mis on inimestega juhtunud? Ma lihtsalt ei saa sellest aru.. kõik, mis siin on paar päeva sumisenud.. ja töö juures.. Momendil tahaks kratist haarata inimesel, kellel ei ole mingit pismist meditsiiniga, ja kurta kõik oma maailmamured hea kohvitassi taga... ning küsida, miks nii käitutakse tema silmade järgi ja kas tõesti ma tõmblen mõteltult? Kas inimelu on mõttetu?

Just jõudsin koju .. ja mõtlen ikka mingite mõnusate kollaste sokkide/susside või kinnaste peale, et oleks miskit rõõmust silma all ja keha küljes. See soojendaks mu hinge!

Sain valmis kraesalli lastekodule!

Ja mõtlesin ka sellele "igavate sokkide jõulutaadi kotis" teemale. Kui ma laps olin, siis tahtsin küll sokke saada - triibulsi. Kõige värvilisemate triipudega! Ja et kanna ja varvaste osa oleks tesit lahedat värvi... ja mida peenemad triibud - seda ägedam! Ma pean nüüd ka mingid toredad triipudega sokid tegema!
karmen posted @ 06:58 - Link - kommentaarid (5)
14 November 2006
Tere hommikust!

Olen nüüd haiglate lainelt jälle loenguruumide lainel! Ja valminud on veel ühed sokid lastekodu projekti:


Talv muserdab mind - olen kevade inimene .. tegin ka mingi testi kuskil netis ja too väitis sama Vajan vist väikest lift-me-up'i.... Päikest ja valgust! Pean vist kollased sokid kuduma ... või hoopis kampsuni! Samas kampsuni kuduja ma ei ole - püsivust napib...

Tegin testi,.. mis kohvi sa oled ?
Caffe Vanilla Frappuccino

Smooth and sweet, you fit in to almost any crowd. No one would suspect you of being a coffee tweaker!
What Flavor Frappuccino Are You?

Ja sain selle!
Tõesti see kohvi on mu lemmikuks STARBUCKS COFFEE kohvidest! Vanasti jooksin sealt alatihti läbi... mm ... head vanad ajad...
karmen posted @ 06:46 - Link - kommentaarid (3)
06 November 2006

sokijuttu ajan minagi täna...
nii siis sain lõpuks valmis ühed sokid lastekodule. Oi ja kuidas aega läks - peen lõng ja nr 2 vardad - aga said soojad selle ees!

Need sokid peaksid olema 34nr (see oli nuurim jala nr listis).
karmen posted @ 14:29 - Link - kommentaarid (1)
04 November 2006
Tere!
Mul nüüd eksam selja taga ja elu veidieseks lahedam Täna mu sõbranna kolis ja vajas kahe kodu vahelt jooksmise ajaks lapsehoidjat - magavale lapsele... Kuna projektist oli jäänud kaks tokki lõnga üle, otsustasin kaks ringi juurde teha, et siis lapsehoidmise ajal tegin mina SEDA. Jõudsin näputöötada, lapse hoidut ja kolijatele söögigi valmis teha.
Lõpptulemus siis 155cm x 200cm!

Muster LÄHEMALT on juba varem blogist läbi jooksnud.
Lubatud pildid tiba hilinesid.. aga tekist oli ka kaks rida puudu!
See on siiani mahult suuremaid asju, mida teinud olen. Tekk läks siis pulmakingiks ja värvivalik on tingitud pruudi lemmiksvärvist - roosast. Teki materjaliks on ~900 krooni eest lõnga. Tegin seda kuu aega - ruudukesi sai vahel loenguski tehtud!
Veel üks PILT, et oleks aru saada, kui väike mina selle teki kõrval olen.
karmen posted @ 19:30 - Link - kommentaarid (24)
02 November 2006
ihiii ma tegin ka selle lille asja ära


I am a
Daffodil

odil.jpg" width="140" height="200" border="0" />
What Flower
Are You?You have a disposition and are normally one of the first to show up for the party. You don't need too much attention from the host once you get there as you are more than capable of making yourself seen and heard.
karmen posted @ 06:17 - Link - kommentaarid (1)
01 November 2006
mm..ma vist tiba juba jõululainel ...

Sihukese asjakese vehkisin täna valmis teha. MUMM lähemalt ka.
karmen posted @ 19:00 - Link - kommentaarid (1)
094458 visitors