SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093328!
10 Juuni 2010
Issver-sussver...!!!

... a mul pole ültse aega olnud. Mu postitustesse on tulnud paus, samas ei ole kunagi pikalt pausitanud käsitööga. Varsti, varsti riputan osad siia riburadapidi üles.

Mida ma aastaga teinud olen? Lühikeseks vastuseks oleks: palju! Ma olen õppinud elama uues elukohas, alustanud uuel töökohal, õppinud uue keele ning üritanud sulanduda uute kultuuri. Samas, siiani hoian ühendust kalliteks saanud inimestega ja aeg-ajalt külastan neid jõudu mööda. Veel toredam oleks, kui nad sagedamini mulle külla satuks

Õnneks, ei ole suuremaid õnnetusi selle aastaga juhtunud. Siiani olen suutnud kipssidemeid vältida. Kuigi kevadel käisin lauatamas ja arvasin, et saba tahab kasvama hakata (sest tagumik oli niiii valus, tahtsin vinguda ja nutta nagu väikelapsed hammaste kasvades) ja olin päris lähedal EMO-sse minekuga, kuna ranne oli turses. Õnneks ei olnud mul midagi tõsist, mille ravimisega ise hakkama ei oleks saanud. Ainuke asi, mida ma enda küljes ise remontida ei suuda, on hambad. Nendega pean ikkagi käima kellegi teise juures remondis.

Hiljuti käisime abikaasaga ka oma mesinädalatel ära... lõppude-lõpuks! Prantsusmaa on imeline, sain sealt mitmeid lahedaid ideid, mida oma majapidamises rakendada. Natuke veel, paari nädala pärast algab mul puhkus, siis saan 100% sukelduda oma ideede ellu viimisele.
karmen posted @ 16:11 - Link - kommentaarid (6)
093328 visitors