SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093751!
25 Detsember 2008
Kallid isetegijad!

Et ikka ja jälle mõni päikesekiir langeks
teie kaitseinglitele ja soojendaks nende tiibi.
Et ikka ja jälle nad õigel ajal õigesse kohta jõuaks,
et kusagil kaugel ei viibi!Imelist Pühadeaega!
karmen posted @ 13:18 - Link - kommentaarid (4)
06 Detsember 2008
Viilin kõigest väest

Nagu näha minu viimase aja postituste tihedusest, siis tegelen blogimajandusega tihedamalt. Seletus lihtne ja lühike - ma viilin diplomitöö kirjutmisest.
Naljakas aga kõik kodused tööd tunduvad nüüd nii ahvatlevad, isegi triikima oleks nõus ja seda tegevust ma tavaliset väldin kuni karjuva vajaduseni.

Tänaseks postituse sisuks on kindad. Minu elu esimesed palmikud! Ise olen täitsa rahul arvestades seda, et pöialde tegemine (või üldse sõrmede kudumine) ei ole mu tugevamaid külgi. Kinnastega kaasa ka üks tore lugu. Kudusin need käpasoojendajad seltsiliseks kilole meele, mis läks kenale noorele naisterahvale. Mees oli nõus trantsportima asjad Tallinnasse. Teekond võeti ette meie suure lumetormi haripunktis. Niis siis rännati Jõgevalt Tallinnasse rongiga. Sõit algas kell kaks ja Tallinnat nähti alles hilistel õhtutundide. Kui õigesti mäletan, siis alles mingi kella 22 paiku mees helistas ja ütles, et rongist lasti linna vahel välja (Baltijaama ei jõutudki sellel korral) ja ta nüüd jookseb sadamasse. Tütarlaps, kes saadetise vastu pidi võtma, oli läinud teatrisse, kuna rong nii meeletult hilines, siis ei olnud me enam kindlald, kas paki üleandmine üldse toimub. Õnneks või õnnetuseks oli ka laevaliiklus peatatud ja pakk sai uuele omanikule ikkagi üle antud. Neiu oli teatanud, et kindad (mis oli üllatuseks kaasas) oli just see, mis momendil väga vajalikuks osutusid, sest vanad oli hetk varem kogemata puruks tõmmanud ja väljas oli tohutu lumetorm. Järelikult võivad üllatused vahel 100%liselt õigesse auku minna!


Lõppu veel vaid nii palju, et kui panete täehele, et olen siia lehele kauaks kolma jäänud, siis saatke sõnum ja käskige õppima minna! Tänan tähelepanu eest!
karmen posted @ 14:16 - Link - kommentaarid (4)
04 Detsember 2008
Ja nii need pühad lähenevadki

Kõik on juba mitmetest blogidest lugenud, et Tinktsik korraldas meile suurepärase jõuluehete valmistamise kursuse. Nii ka mina siis oma sammud sinna seadsin. Kuna esimesse gruppi ma ei mahtunud, siis otsustasin ise pusida. Mõeldud - tehtud. Esimene lumehelbeke valmis omal käel ja vale materjaiga. Minu pea ei mõelnud üldse, miks see traat pakis kaasas on, vaid käekesed haarasid kuldse niidi järgi, millele pärlid ajada, nii tuligi esimene lumehelbeke löts, mis löts. Ikka juhtub. Kahju oli seda lammutada ka. Käidi välja võimalus, et see helbeke panna mõne pistega mingile riideesemel (täitsa mõeldav idee ju). Aga siis tuli mulle hoopis järgmine mõtteke:

Nii saigi koha minu elu esimene lumehelbeke jõulumunale!
Tegime ka ingleid. Inglite tegemise nakkuse andsin edasi ka oma tuttavatele. Meie ühisest saunaõhtust, mida KESSU31 oma peraga võõrustas, kujunes välja hoopisi pärlisadu.

Et naised nikerdasid, ei andud see meestele rahu ja ka nemad andsid oma panuse.

Nii palju rõõmu ja elevust võivad siis ühed pärlid tuua saunaõhtusse!

Näitan ära ka oma kulla

Inglikesed natuke lähemalt

Lumehelbekesed lähemat
karmen posted @ 12:33 - Link - kommentaarid (17)
03 Detsember 2008
Ananassid...

Näitan seekorda ananassi mustriga laudlina. Suuruseks 72 cm x 45 cm. Mustri leidsin kuskilt netiavarustest, mis välja prindituna ei olnud just selgemate killast, seega võib esineda mustrist kõrvalekallet. Lina on mu ühele töökaaslasele, mis valmis juba mitmeid kuid, lihtsalt pilti polnud varem kogus.

Enam ma seda mustrit ei taha teha vähemalt aasta (kui mitte kaks)! Kõik tipud tuleb eraldi heegeldada! Ju ma olen liiga püsimatu või lihtsalt labaselt laisk
karmen posted @ 09:53 - Link - kommentaarid (5)
093751 visitors