SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093808!
07 August 2009
NOHISEJA

Ma ei väsi kordamast, et mul on niiiii kahju, et pulmamedalitest pilte ei jõudnud teha. Nüüd sain ühel vennal sabast kinni, kellel oli medal juhtumisi kotis, kui külla sattus. Egas midagi, lunisin medalt enda kätte 5 minutiks ja klõpsatasin kohe iga külje pealt, et pärast oleks ikka valikut. Esitlen Nohisejat - tema ülesandeks oli kõva kõlava häälega hüüda NOH, et külalised ikka mäletaksid napsi võtta, kuna selline tähtis asi võib meelest minna kui kauanägematta sugulased jutuhoole satuvad.
karmen posted @ 12:36 - Link - kommentaarid
04 August 2009
Sain ka mina oma lillelise suve

Täna töölt tulles lebas sedelike mu esiku põrandal (kus mul alati saabunud post lebab), millele oli märgitud päritolumaaks SPAIN! Kuna lähedal asuv postkontor pandi suure majundussurutise tõttu kinni, siis on see pakiasjandus siin omamoodi suur ettevõtmine. Ja tühja kõhuga ei saa suuri ettevõtmisi teha, nii tankisingi oma kere ära ja võtsin suuna postkontorisse. Aitäh, KYLLIKEK, see oli lahe üllatus! Ma täitsa suudan ennast ette kujutada sooja jooki nautima uuest tassist, helerohelised sussikesed varba otsas (ja ka kott sussikestega kaasa antud veel!).

Minu selle suve projekt on nüüd siis läbi. Tasapisi töötan edasi õmblusmasina soetamise nimel, siis harin ennast sellel teemal veel ja ehk kunagi täiustuna ja parema tegijana võtan veelgi millestki osa.
Kaunist suve jätku!
karmen posted @ 19:57 - Link - kommentaarid (1)
03 August 2009
Lilleline suvi

Minu poolt on selle suve lilled läkitatud ja kättegi saadud. Tegin paki Carmely'le. Pakki pistsin ühe ise tehtud seebi, kuhu olen lisanud paar lilleõit, veidike parfüümi ja näpuotsa karahelbeid, et ikka nähk oleks mõnus ja siidine peale pesu. Veel võis pakist leida kaks t-särki, millest ühele olen joonistanud juba lilled peale ning teisele võib pakisaaja ise kätt katsetada kaasa pandud tekstiili vildikatega. Ja alati peab ju olema midagi magusat, mis tuju lilleliseks teeks.

Aitäh, Carmely, et pakist pilti tegid!
karmen posted @ 13:00 - Link - kommentaarid
093808 visitors