SEGASUMMASUVILA
SEGASUMMASUVILA
Kui suureks kasvan, hakkan isetegijaks!

Külalisi juba 093349!
27 Aprill 2009
Kevad on südames

Nii mõnusalt paitab päike mu juukseid ja mu põski. Soojendab üles külmunud aju. See on selgesti arusaadav, sest järjest rohkem on mõttekesi selles väiksese peakeses. See on täitsa uus tunne

Näitan Teile, kallid sõbrad, oma poekotti. Jõudumööda võtan salaja osa käimasolevatest projektidest. Kui kõike ei jõua, siis teen nii palju kui jõuan - kas või pool, aga hästi!

Kotil oli enne üks kiri peal, mida üritasin varjata. Kahjuks foto toob peitmise jäljed eriti hästi esile. Realajas pole midagi aru saada ja tunne on, et olen päris hästi selle imeliku kirja peitmisega hakkama saanud .. saaks selle ilusti fotole ka ..
karmen posted @ 07:55 - Link - kommentaarid (6)
24 Aprill 2009
Minu isiklik pisike kevadõnn st kilpkonn

Ma olen täiesti vaimustuses nendest pihuloomadest. Ääretult kahju on, et ei saanud nende valmistamise koolitusel osaleda. Ei ole mul ka seda ilusat raamatut, kus nende kohta lähemalt räägitakse. Nii tegingi oma versiooni pihuloomadest. Ja oma versiooni arhailisest tikandist

Nädalavahetusel satusin täiesti kogemata Jõgevamaale ja jalg viis Essu juurde. Mõnus istumine oli - AITÄH!
Mõned inimesed olid seal asjalikud ka (mitte nagu mõni seal )
Väike ülevaade kokukast siis. Tegelen ka teiste piltide riputamisega, varsti siis kõik nähtavas kohas

Väga ilusad nõud tehti seal mitmete inimeste poolt. Kindlati vaadke pilte! Seal on palju lahedaid mõtteid! Neid kalosse tahaks ise ka teha.. aaah. Vaadake PILTE SIIT!
karmen posted @ 06:14 - Link - kommentaarid (3)
093349 visitors