Akna all
About Me
Age: 40+,endalegi uskumatu
Location: Tallinna lähedal
Zodiac Sign: Kaalud
Likes
Oma armsad lapsed, vaimustun neist ikka veel iga (peaaegu iga) päev.
Sõbralikud ja südamlikud inimesed. Soojad teod, nii lähedate kui võõraste poolt tehtud ja neile tehtavad.
Jõulud! Jõulud! Jõulud!
Väikeses kollases majakeses on kõik mida vajan. Kolm last, mees, maailma kõige kannatlikum taksikoer. Ja mina, kes ma selle kõige keskel püüan leida aega omaette nokitsemiseks, olgu see siis tikkimine, kudumine, õmblemine või pärlendamine.
Dislikes
Ükskõiksus ja pinnapealsus.
Link

Quote

Archive
Viimased postitused
August 2010

free counters
Free counters
Currently

Reading
Aiandus ja käsitööraamatuid, sisustusajakirju ja raamatuid, lastest tingitult palju lasteraamatuid.

Last Movie
Mamma Mia, Poseidon, Mõistus ja tunded, Toscana päikese all, Tuulepealne maa, Nimed marmortahvlil, Pelikani memorandum, Liigaasta

Listening to
Väikeste lõõtspillide ühing, Enya, rahvamuusika, Jaan Tätte, Marko Matvere, Andrea Bocelli, Susan Boyle

Akna all
Maailmas on nii palju ilusat ja imelist. Inimesi, tegusid, käsitööd. Püüan minagi killukesest nendest imedest osa saada. Millegi uue loomine on nauding!
10 August 2010
ÄKILISELT ÄKSISTATUD TEKSAD

Tegelikult on isegi veidi piinlik- pidevalt postitan olustikupildikesi ja ei mingit käsitööd. Kuigi ma seda ka ikka teen. Nüüd mõtlesin, et viimane aeg oma äkilised teksad välja panna. JA kuna eelmise postituse lõpus lubatud sai, siis … lubadusi tuleb täita.

Kui me Muumimaa-dessanti planeerisime ja ma plikadele Sokikese mütsid tegin, siis tuli nii kange tahtmine endale ka mõned kaunimad “sulekesed” külge pookida. Et noh, endale ka midagi uut ja ilusat või nii.

Kuna teada oli, et reisil peab olema mugavalt riides ja mul olid juba mõned püksid välja otsitud, siis ühed saidki “projektiks”. Projekt ise lihtne. Kuna teksad olid veidi liiga pikad, siis tegin nende pikkuse parajaks ja allaäärde õmblesin Äksi triibuga puuvillase kanga. Tulid täisa kabedad. Ja Emma teatas järgmisel päeval, et tema tahab ka selliseid triibuäärtega teksasid. Küll on see tore, kui lapsed ka rahvariidemotiive tahavad kanda…


Amanda posted @ 09:44 - Link - kommentaarid (11)394139 visits