Akna all
About Me
Age: 40+,endalegi uskumatu
Location: Tallinna lähedal
Zodiac Sign: Kaalud
Likes
Oma armsad lapsed, vaimustun neist ikka veel iga (peaaegu iga) päev.
Sõbralikud ja südamlikud inimesed. Soojad teod, nii lähedate kui võõraste poolt tehtud ja neile tehtavad.
Jõulud! Jõulud! Jõulud!
Väikeses kollases majakeses on kõik mida vajan. Kolm last, mees, maailma kõige kannatlikum taksikoer. Ja mina, kes ma selle kõige keskel püüan leida aega omaette nokitsemiseks, olgu see siis tikkimine, kudumine, õmblemine või pärlendamine.
Dislikes
Ükskõiksus ja pinnapealsus.
Link

Quote

Archive
Viimased postitused
Detsember 2015

free counters
Free counters
Currently

Reading
Aiandus ja käsitööraamatuid, sisustusajakirju ja raamatuid, lastest tingitult palju lasteraamatuid.

Last Movie
Mamma Mia, Poseidon, Mõistus ja tunded, Toscana päikese all, Tuulepealne maa, Nimed marmortahvlil, Pelikani memorandum, Liigaasta

Listening to
Väikeste lõõtspillide ühing, Enya, rahvamuusika, Jaan Tätte, Marko Matvere, Andrea Bocelli, Susan Boyle

Akna all
Maailmas on nii palju ilusat ja imelist. Inimesi, tegusid, käsitööd. Püüan minagi killukesest nendest imedest osa saada. Millegi uue loomine on nauding!
21 Detsember 2015
21. LUUK

Meisterdamist lastega.

Laupäeva õhtul jõudsime tüdrukutega veel veidi meisterdada ka. Nii nagu minuga ikka, kui midagi uut näen, mis mind kõnetab, nii ma seda proovida püüan.

Peale teatrit ja muud meeleolukat võtsime kodus ette väikese värvimise. Nimelt tahtsid türukud lähedastele ka väiksed kingitused teha ja otsustasime proovida veel kord küünelakiga marmoriseerimist. Ma ikka püüan välja mõelda, et asi oleks ka praktiline või siis emotsionaalse tähendusega. Arvan, et need tassid selliseks saavadki. Kumbki plika tegi kaks tassi. Ja sellised tulid need välja.Teine näputöö oli palju bling-blingim. Nimelt nägin millalgi Facebookis videot, kus üks ameeriklanna valmistas jõulupärja, kasutades soodsaid jõulukuule ja ..... pesumaja traadist riiepuud. Painutas selle ümaraks, võttis ülevalt lahti ja lükkis traadi peale suvalises järjekorras erineva suurusega kuule. Ma ei tea, kas see tuleb selle aasta lumetust talvest või pidevast vihmast või kiiruse hullumajast või millestki muust... aga tavalise looduslähease stiili asemel tuli mul jube vajadus mingi eriti blingi asja järele. JA niipea kui ma seda videot nägin, nii ma teadsin, et seda ma tahan proovida. Laupäeval siis proovisimegi. Ostsin ausalt öeldes palle juurde ja kuna meil polnud ühtki vajalikku riiepuud, tõi Lauri õuest ühe traadijupi ja sellest ma siis keerasin sellise ümarapoolse rõnga. Tüdrukud lükkisid siis jõulukuulid traadile ja nii meie bling-bling jõulupärg valmis sai. Ise oleme jube rahul. Naljakas kohe... Aga vahel võib ka nii....


Amanda posted @ 15:23 - Link - kommentaarid (6)392001 visits