Akna all
About Me
Age: 40+,endalegi uskumatu
Location: Tallinna lähedal
Zodiac Sign: Kaalud
Likes
Oma armsad lapsed, vaimustun neist ikka veel iga (peaaegu iga) päev.
Sõbralikud ja südamlikud inimesed. Soojad teod, nii lähedate kui võõraste poolt tehtud ja neile tehtavad.
Jõulud! Jõulud! Jõulud!
Väikeses kollases majakeses on kõik mida vajan. Kolm last, mees, maailma kõige kannatlikum taksikoer. Ja mina, kes ma selle kõige keskel püüan leida aega omaette nokitsemiseks, olgu see siis tikkimine, kudumine, õmblemine või pärlendamine.
Dislikes
Ükskõiksus ja pinnapealsus.
Link

Quote

Archive
Viimased postitused
Detsember 2015

free counters
Free counters
Currently

Reading
Aiandus ja käsitööraamatuid, sisustusajakirju ja raamatuid, lastest tingitult palju lasteraamatuid.

Last Movie
Mamma Mia, Poseidon, Mõistus ja tunded, Toscana päikese all, Tuulepealne maa, Nimed marmortahvlil, Pelikani memorandum, Liigaasta

Listening to
Väikeste lõõtspillide ühing, Enya, rahvamuusika, Jaan Tätte, Marko Matvere, Andrea Bocelli, Susan Boyle

Akna all
Maailmas on nii palju ilusat ja imelist. Inimesi, tegusid, käsitööd. Püüan minagi killukesest nendest imedest osa saada. Millegi uue loomine on nauding!
20 Detsember 2015
14.LUUK
Soome asemel Pärnu

Tüüpiline eestlane, kes alguses ei saa vedama ja siis jälle pidama... Aga vabandusi ei ole, sel aastal olen häbematult vähe luuke lahti teinud ja vabandan kõigi ees, kes iga päev on midagi oodanud. Aga nüüd lisan siia takkajärgi need postitused, mis oli olemas aga mida mingil põhjusel lihtsalt ei jõudnud lõpuni viimistleda ja üles panna. Siin siis üks.

Kuna lapsed on kasvanud ja kolme lapse huviringide ja harrastustega seotud elu pööritamine võtab omajagu energiat, otsustasime sellel jõulul Soome mitte sõita. Lihtsalt praktilistel kaalutlustel, kuna päev oleks olnud pikk... Ja eelkõige ka selle pärast, et meil oli keeruline leida seda õiget päeva.

Aga et jõuluaja retke mitte ära jätta võtsime üleeelmisel nädalavahetusel ette ikkagi väikese retke. Seekord hoopis käigu Pärnusse. Spaasse. Sest me pole mitte kunagi niimoodi ööseks spaasse sõitnud ja kuna õnnestus saada supersoodne pakumine, siis kasutasime selle ära.
Stefanis käisime pitsat söömas. Oli hää! Ja suur! Ja Stefani restoran ise oli niiiii hubane ja armas, et kohe hullu... Meie pere nägu koht. Kaminaga ja puha. Siis põleva kaminaga. Vahetasime Joosepi meelehärmiks isegi lauda. Temal kui puberteediealisel oli muidugi piinlik, kui me küsisime luba kaminale lähemale kolida. Aga loomulikult me tegime seda. Lauri ütles enda selliste olukordade lemmiklause „ Nüüd oled sa meiega! Väärikuse võid heaga unustada!“ (pärineb laiskloom Sidi suust „Jääaja“ multikast), mis muidugi Joosepit ühtaegu naerma, nihelema ja silmi pööritama ajab.

Port Arturist hüppasime ka läbi, et apteegist lastele veidi rohtu osta, sest 2/5 olid meil tõbised.

Basseinides ja saunas käisime ka. Aga kas tingituna madalhooajast või tugevast tuulest oli Strandi basseiniala ikka pehmelt öeldes külm.

Ja et meie jõuluretk oleks traditsiooniline, tõusis õhtul ikka väga tugev tuul ja kell 21.45 läks pooles Pärnus elekter ka ära. Mis kinnitas veelkord reeglit, et kui meie mingi jõulusõidu planeerime, siis torm ka tõuseb. Ehk siis läksime suht vara magama, mis tegelikult oligi ju ka asja mõte- nimelt puhata.

Hommikusöök sai Strandis söödud ja see oli tõsiselt (ja üllatavalt) rikkalik. Tõeliselt lai ja maitsev valik!

Enne hotellist väljatsekkimist veetsime 1,5 tundi ka spaa keldris olevas minigolfikeskuses. Oi, lastel oli lusti pööraselt, kui nad Lauriga väikest võistlust tegid. Mina märkisin punkte. Ja meid üllatas jälle meie Pauliine, kes on nii positiivne ja alati rõõmus. Kui Joosep ja Lauri võistlesid ikka tõsiselt, kes vähema löögiarvuga palli auku saab.... siis Pauliine tuli ja teatas mingil hetkel täiesti positiivse häälega: „ 8 rada, 29 lööki!“ . Ilma igasuguse põdemiseta! Tema tunneb ikka nii paljudest asjadest lihtsalt siirast rõõmu, see on eriline oskus!
Laupäeval veetsime osa päevast mööda Pärnu kaltsukaid tuulates ja siis jõime kohvi minu tädipoja pere juures. Ja õhtuks koju.

Pildid on ainult Steffanist. Mujal väga ei pildistanud.
Amanda posted @ 06:44 - Link - kommentaarid (1)392001 visits