Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


13 Mai 2010
Veel üks õmblusmasinakott minu blogis. Järjekorras teine. Seekord siis täitsin oma kaks aastat tagasi antud lubaduse. Kuna Tiina laenas mulle oma õmblusmasinat, aga sellel polnud tolmukaitsekotti, lubasin selle talle teha. No ja nagu lubadused ikka, ununes see ajapikku. Nüüd tuli meelde. Õeldakse - parem hilja kui mitte kunagi. Loodan, et nii ongi.
Algul ei teadnud ma, millist kangast valida. Kui kangas valitud, polnud mul õrna aimugi, mis kujundus tuleb. Mingi idee koitis... Hakkasin tegema. Ja voila! Lõpptulemus, nagu minu omaloomingu puhul ikka, on kas vähemal või rohkemal määral erinev algsest ideest. Selline ma paraku olen. Aga mis teha, kui töö käigus selgub, et hoopis nõnda oleks palju parem. See on mul vist ka esimene töö, kus kasutasin metallikniiti. Olen enne natuke niisama proovinud ja harjutanud. Siiski, mina olen tulemusega väga rahul. Ennast kiitmast ma ei väsi... - Nii vist ütleks praegu minu isa
Poolik töö tagant. Mulle meenutas võilillevälja. Sellist valget ja pehmet, seemnelist.
Või on siin midagi majaka moodi...

Fassaad
Nõnda mul see töö välja kukkus. Loodan, et uuele omanikule meeldib. Teate, ta pole seda veel näinud, peab veel ootama nädala või kaks.
eelika 10:40 - Link - kommentaarid (11)