Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


04 Mai 2010


Näädsa, vahest juhtub äpardusi. Tahtsin teha ühe kabelaua-teki, aga tuli hoopis kaks. Ja seda nii lihtsal põhjusel - lõikasin topelt ruudud kangast välja Ning siis ei saanud aru, miks mul kõik ei klapi Rumal! Aga sellest pole midagi - topelt ei kärise või mida rohkem, seda uhkem - kuidas kellelegi. Igatahes siin nad on. Kui aus olla, autor ma ideele pole, pätsasin selle mõtte hoopiski ühest raamatust. Algul arvasin, et ostan selle ära, aga kui veel sirvisin, ei leidnud ma sealt enam midagi huvitavat. Raamatu pealkirja ma enam ei mäleta.
Kunagi mulle meeldis väga kabet mängida. Mind saadeti isegi ühele noorte kabevõistlusele Jõgeval. Saavutasin teise koha. Koguni medal on olemas. Aga kuidas ma siis selle teise koha sain?? Ikka rumalasti. Tegin nii suure vea, punastasin ka kindlasti. Oli see vast loll samm. Kõige lollim käik mis üldse võimalik oli. Ent mu vastane oli vist ka juba väsinud. Heh, ta tegi ise nii jabura käigu vastu Oleks ta mu totrust märganud, olnuks tema võitja. Kuna aga ta ise ka vea tegi... Ma olin õnnega koos! Tegin laua puhtaks. Teine koht. Votsis. Lihtsalt vedamine, bingo.
Esimese sellise teki tegin aasta tagasi. Selle kinkisin onupojale ja pilti ei saanudki. Praegu ka ludud pildid, pole ilma ega kohta, kus plõksida. Vähemasti on vihmase ilma tegevus olemas. Ja mitte ainult - päiksepaistelise ilmaga mõnus ju minna piknikule ja vahepeal ka mõistust ragistada! Tahad ka? Anna teada!
Njah, esimese ropsuga ei pannudki pilti üles padjakestest-nupukestest. Palun, siin nad on:
TK Must ja valge pildialbum, esimene tekk
ja teine tekk.
eelika 11:47 - Link - kommentaarid (17)