Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


04 Veebruar 2013
Ehe beebitüdrukule


Selline peaehe valmis eile öösel, peale südaööd. Täna vaid lõpetasin selle tegemise, sest sain Abakhanist vajaliku peapaelapitsi.

Nädalavahetusel meisterdasime ema ja venna pruudiga juukseehteid, õigemini kauneid kiharakumme. Veetsime 2 päeva köögi laua taga ja nokitsesime. Nii valmis meil igaühel kaks juuksekummi. No ja mulle jäi veel puudugi... Istusin eile õhtul Skypes ja plärasin armsatega, samal ajal näpud sügelesid ühe patsika veel valmis... Vaja neidki nüüd kaameraga püüdma hakata... Kuna mul juba ehteid küll, kuid isu teha endiselt suur, mõtlesin, et teen midagi beebile...

Tulemas on veel lapitekke - üks neist on juba kaks nädalat valmis, kuid ootab pildistamist, teine, samasugune, kuid teistes toonides tekk, on veel pooleli. Pooleli on ka kaks tekikotti, lapiruudulised, aga nende lõpetamine seisab parasjagu materjalipuuduse taga - kapid kõik on mul küll kangaid täis, ent korralikku suurt kangatükki, millest saaks tekikotile ilusa terve tagumise poole, pole... Ja neid "tagumisi pooli" oleks vaja praegu vähemalt kaks.
eelika 15:18 - Link - kommentaarid (2)