Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


22 Veebruar 2011
Töötujutus...


1 roosaromantiline tekk valmis, 2 pooleli. Töötuju pole ollagi. Ravime olemist fotondusega. Üks plõks ajaviiteks siia ka (;

eelika 12:18 - Link - kommentaarid (5)

DIIVANIKATTED ehk

Veebruar - lapitehnika
Nagu šokolaaditahvel


See tuleb nüüd küll fototihe postitus. Pilte tegi lausa 3 klõpsutajat - mina, Agnes ja tekkide omanik. Kuna minu kodu on üsna pisike, ja ma saan terve aasta selle tarbeks meisterdada, siis otsustasin seekord hädast välja aidata oma sõbra/püsikliendi.

Ükspäev jaanuaris suhtlesime Liinaga ja tema kurtis oma muret - tal oleks hädasti vaja kahte diivanikatet. Loomulikult ma aitan ju teda. Leppisime siis kokku, et ta tuleb järgmine nädal linna, aga ta ei saanud. Siis järgmine nädal. Aga ikka veel ta ei saanud.... No ja kolmandal nädalal ta lõpuks tuligi Tartusse. Saime kokku ja käisime koos Abakhanis kangaid valimas, et siis vastavalt tema kodule kõik toonid õiged saaksid. Asusin kohe tööle. Ühe nädala pärast olidki diivanikatted valmis.

Nädalavahetusel, kui maale sõitsin, pakkisin tekid kaasa. Maal võtsin fotoka näppu ja tekid sülle ning tatsasin lumes ringi. Pilt siin, pilt sääl. Külm hakkas sõrmedel... Õnneks aitas Agnes hädast välja. Tal olid selle külma ilmaga palju soojemad käpikud kui minul. Õigemini, minul olid vaid õhukesed sõrmikud. Lõpuks tegigi tema enamus pilte, sellal kui mina ringi keksisin ja tantsisin, et sooja saada. Vahepeal poseerisin ka Varsti oligi Liina meil. Ta tuli toreda sõbrapäevakingitusega - purgitäis punaseid komme, purgi kaas salvrätiroosiga kaunistatud ning purgi kaela ümber oli pael ja vildist süda. Armas. Paari päeva pärast leidsin e-mailist kirja, kus olid fotod diivanikatetest omal kohal.

Kuna TK reeglites polnud kirjas, et kindlasti peab oma kodu kaunistama, siis seekord läks nii. Võibolla jõuan ka endale mõldud töö veel veebruaris ära lõpetada. Tegelikult see valmis ka, aga ma pole veel seda päris õiget pitsi viimistluseks leidnud... Seda vaja umbes 8 meetrit, seega osta kulukas, teha... suur töö.. Pealegi, teisi aidata on alati suur rõõm


Seal, kus peabOtu juba mõnuleb...Veel üks puupilt...Väike X ka juuresAgnese arvates ma sellel fotol nagu päkapikkKülakuhi siit......ja sealtPäike hakkas loojuma... Viimased plõksudJa ongi viimane, üsna varjuline. Päikese tööpäev hakkas läbi saama.


Täpsustus: valmisid 2 diivanikatet mõõtude järgi 120x195cm ja 120x155cm. Ruudu suurus ilma õmblusvaruta on 10x10cm.

Link TK Hbane kodu 2011 pildialbumisse.
eelika 08:40 - Link - kommentaarid (19)

17 Veebruar 2011
See karbike on üleni kangast. Ainult ja ainult kangas, isegi tugevdus on kandast Ei mingit pappi ega plasti.


See on minu romantika ...`le. Pakk on teel, aga nime veel õelda ei saa, poleks ju enam üllatus c",)
Pakk koosneb karbikesest armsate ja hingele kallite esemete hoiustamiseks. Võib ka käsitöötarbeid seal hoida, peaasi, et ikka armas endale. Veel on seal südamemaius. Ei ütle, millest koosneb, saajale nuputada Üks südameke sai ka õmmeldud/masintikitud. Niisama kaunistuseks kapinupu külge või nõelapadjaks. Ning märkmik, lemmikluuletuste kirjutamiseks, suveromantika planeerimiseks ja lillepiltide joonistamiseks. Muidugi ei saa puudu olla roosiline pliiats. Millega siis veel kõik oma ideed märkmikku kirja panna? No ja lõpetuseks sai visiitkaardike ja lihtsalt väike kaardike ka sinna lisatud. Palju meeldivat romantikat paki saajale ja kõigile teistele!Väike spionaaž karbi sisse
Link TKV Romantika 2011 pildialbumisse¤ ¤ ¤

Ja nüüd kingitus minule Annyliis´ilt. Palju pitse, palju nööpe, palju paelu, palju pärleid, palju romantikat. Natuke maiust ja kaunis märkmik minu romantiliste ideede kirjapanekuks.... Aitäh, Annyliis. Muideks, ilusa luuletuse valisid ja retseptid katsetan ka järgi (:
Tänan Meetet projekti vedamast!
Link TKV Romantika 2011 pildialbumisse

eelika 20:57 - Link - kommentaarid (10)

10 Veebruar 2011


Täitsa eestimaine projekt. Kohalikud värvid - SININE, MUST ja VALGE. Esimene katsetus rullkandiga. Tikkimisplätakas (suured tikkimismeistrid, ärge pahandage sellise ebaküpse nõelavehkimise peale). Aga vormi hoiab, mis sest, et õhuke! Palju õnne, Eestimaa!


Link TK Vabariigi sünnipäev albumisse
eelika 22:25 - Link - kommentaarid (16)

08 Veebruar 2011
Kardinad


Pikka juttu pole, lihtsalt pildid. Ise pole idee autor, vaid teostaja ja ka fotod ei kuulu minu võimlemiste alla
eelika 11:37 - Link - kommentaarid (8)

07 Veebruar 2011
Kõige toredam jõuluvana ehk uus õmmelusmassin


Jõulud, jõulud... Nüüd, enne sõbrapäeva alles ärkan Aga tegelikult pole asi nii. Võtsin hoogu, katsetasin ja proovisin, harjutasin ja õppisin ning nüüd võin rahumeeli õelda, et ma sain tõeliselt hea, unistuste jõulukingituse (seda teadsin juba ennegi, aga kõik tuleb ju ise järgi proovida). Jaaaaaaaa, ma sain jõuludeks uue õmblusmasina. Täitsa profikas! Uskuge mind, see on imeline! Ei, sõbrad, ma ei taha eputada, vaid tahan tänada seda supertoredat jõuluvana. Mulle on alati ikka jõuluvana ilusaid kingitusi toonud, aegajalt ka praktilisi, kuid nüüd sain mõlemat korraga. Muidugi seekord oli see väikese mõõndusega. Nimelt jõuluvana hilines umbes 2 nädalat. Eks need jõulud ole üks marukiire aeg ja nii palju kingitusi on vaja laiali vedada... Aga see ootamine ja kannatamine oli vaeva väärt Suur, SUUR aitähhh, kallis Jõuluvana!


Mina ja minu uus sõberVäikene valik ilupisteid


Uus ja vana koos. Pisike Brother oli ikka siiani mul vapper pisike kaaslane.
eelika 10:14 - Link - kommentaarid (25)

02 Veebruar 2011


Nädalavahetusel püüdsin fotole juba mõnda aega valmis olevad linased albumikaaned. Nimelt valmistas mu õde Agnes endale portfoolio oma töödega. Kaaned aga tundusid albumil nii tavalised, kehvakesed. Nõnda võtsimegi ette üksöö linasega meisterdamise. Iseenesest ju lihtne töö, aga jälle võttis aega rohkem kui ootasin Nii minulik
Viide TK Armastan linast pildialbumisse.
eelika 08:33 - Link - kommentaarid (7)