Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


25 Jaanuar 2015
Lapitekk Greta Mariale


Sellel nädalal valmis selline lõbusas ent ometi mahedas toonis lapitekk. Kuna mu armas õde on praegu Erasmusega vahetusüliõpilane Lätis, siis teda mul käepärast oma assistendina ei olnud. Kus aga häda kõige suurem... Sain omale venna appi Ma arvan, et see oli päris lõbus pildistamispooltund! Alguses ma tegelikult vaatasin, et lund küll on, ent puud on nii tumedad. Kuid, tähelepanelikult ümbrust uurides leidus siiski üks lumisem metsatukk... Nii vahva! Hommikul läheb lapitekk karpi ning võtab tee ette Greta Maria juurde.

Küll see koolivaheaeg on vahva - jääb aega isegi blogida

Ahjaa, tundub, et vennal hakkas kõvasti külm mind lumises metsas aidates. Küllap selle pärast tõmbaski teki üle pea autos... Või on ta lihtsalt krutskivend?
eelika 23:03 - Link - kommentaarid (9)

17 Jaanuar 2015
Gelika sussikott

Täna tuli mu vend mulle külla ja pakkus välja variandi, et nüüd hakkame vanu pilte läbi vaatama. Mõeldud, tehtud. Üks hetk aga jõudsime piltideni, mis mind kõvasti mõtlema panid - kas mina tegin selle koti; kuna ma selle tegin; kellele ma selle tegin? Peale natukest aega mõtlemist justkui hakkas miski meenuma. Igaks juhuks ikka helistasin sõbrannale ja küsisin kindlat vastust oma küsimustele. Jah, mina tegin selle sussikoti (või ükskõik mille koti) Angelikale (Gelikale) eelmisel sügisel sünnipäevaks! Niisiis tuleb välja, et mitte ainult teil pole järg mu töödest kadunud - see on ka mul nii!
eelika 23:46 - Link - kommentaarid (3)

14 Jaanuar 2015
Lapitekk Vanessale


eelika 22:34 - Link - kommentaarid (5)

13 Jaanuar 2015
Rõõmus sigri-migriOehhh - paneb ohkama... Mul on blogimise järg sootuks sassi läinud ning veel hullem - mu armas blogi on nii unarusse jäänud. Kooli, õmblemiste ja pildistamiste kõrvalt on nii raske aega näpistada. Ja kui annab näpistada, siis sõbrannadega tee joomine tundub igati lõõgastav...

No igatahes, natuke rohkem kui aasta tagasi, just enne jõule, valmis selline rõõmsavärviline pillerkaar. Hiirekarva tekil tantsib palju-palju värve
eelika 21:54 - Link - kommentaarid (4)