Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


21 Detsember 2010Mina sain juba päris mitu päeva tagasi (isegi nädal on mõõdunud) oma kingipakikese kätte. Juba vara hommikul koputas keegi uksele ja mina ju tavaliselt võõrastele ust ei ava... Aga miski nagu kripeldas. Mõtlesin siis viisakasti ära õelda, et minul pole kohe üldse aega küsitlustele vastata, aga vaat, niikui ukse lahti tegin, teatati postipakist. Vaiii, milline rõõm Too päev oli kohe tohutult kiire päev ja nii hea oli ka pisikesi rõõmusid saada. Nonii, nüüd siis asja juurde. Tegin maksikirja tuhinaga lahti ja ohohhhooo, mis hõrgud aroomid sealt hakkasid voolama... Tõeline aroomipomm! Kingitus sisaldas kaneelilõhnalist vannisoola (mmmmmmmmm), superarmsa sõnumiga kaarti (niii tore) ja nelja erinevat trühvlit (nämmmmmm). No kas kujutate ette, kuidas lõhnavad hõrgud kommid ja vannisool kõik ühes??? Ega vist. Seda tean vaid mina Suur, suur aitähhh, kellyys. Jaaa, näha on, et kingitus on tehtud minule mõeldes - pitsid ja satsid ja pärlid ja lõhnad. Aitäh veelkord!
Viide pildialbumisse.

eelika 09:56 - Link - kommentaarid (1)

10 Detsember 2010
Selle aasta viimane oksjon minule. Meisterdasin taaskord meigikoti või ehtekarbi või mulineepeidiku või... Jõulukingituse... Eks igaüks laseb ise enda fantaasial lennata. Suur, hele, mammudega, ümmargune - niisugune sai ta.

eelika 10:37 - Link - kommentaarid (9)

09 Detsember 2010Veel mitu päeva oli toas tunda küpsisehõngu... Valmistasin jõulurõõmu sinisekesele. Siiski, tema peab leppima purgi kaerahelbeküpsistega, ent ahjusoe, aroom ning tegemisrõõm jäid minule. Jõulurõõm pidi mahtuma mõnusasti kahele peopesale. Nii ma ka üritasin. Õmblesin-tikkisin ühe köögirätiku ning valmistasin kaardi(purgi). Kahjuks unustasin pilti teha avatud kaardist, kuid teadmiseks - süda muutub lilleks! Ehk siniseke näitab meile kuidasmoodi see käib. Pikalt ei oskagi midagi jutustada, uni poeb ju silma. Kingi kohaleviimine oli elamusterikas. Muud ju midagi, aga "Monika" tegi liiklemise autga väga hulluks. Vähe ruumi sõiduteedel, parkimiskohtade puudumine... Kahjuks polnud Siljat kodus, paki annab üle tema tütar, kellega kohtusin. Mõnus tegemine oli see!

Loodan, et kingitus meeldib, siniseke. Ilusat jõuluaega Sulle, su perele ja kõigile teistele!
TKV Väike jõulurõõm pildialbum.
eelika 20:48 - Link - kommentaarid (9)

05 Detsember 2010
Kosmeetikakott


Täna juhtus minul nii, et tahtsin lisada oma blogi mõned pildid meigikotist, mille tegin oksjoni tarvis, kuid kuna ma ei suutnud hommikul kiirustades ühtegi endale meeldivat fotot teha, siis maal üritasin oma viga parandada. Just nii, kiirustamine oli tingitud sellest, et sõitsime külla vanaemale. Oksjonil ma enam pilte muuta ei tohi, aga blogisse võin panna mõne toredama pildi küll. Siin ta siis on, väike meigikotike, kõigest 17x13 cm, ent siiski parasjagu suur, et esmatarbe ilutooteid ilusti kaasas kanda. Mis siin salata, minul on "Tootsi" käekott - leiab sealt kõike, kusjuures sellist segadust nagu seal, ma ei teagi kusagil mujal. Ehk muutuks ka minu käekoti elu veidi viisakamaks, kui võtaksin kasutusele sellise pisikese meigikotikese. Igatahes on see pärlendatud ja vooderdatud, sätendatud kuldse niidiga ja kontrastitatud musta niidiga. Naljakas, aga kogemata avastasin, et minu pisike töö on sama tooni vana vankri rattada...

eelika 22:26 - Link - kommentaarid (9)

Täna algas mul taaskord oksjon. Selle jaoks meisterdasin kosmeetikakoti. Rohkem pilte ja oksjon ise siin.eelika 09:48 - Link - kommentaarid (2)