Eelika
Eelika

Armastusega tehtud


30 Aprill 2011


TK Hubane kodu - aprill

Sälvrätimängud - hubane pesupäev


Pakk pesulõkse, mõni kena pabersalvrätt, lõikematt ja rullnura, tupsuke PVA-liimi, tilgake vett, üks lihtne pintsel ja spreilakk - nii lihtne see oligi!

Link TK Hubane kodu pildialbumisse
eelika 15:20 - Link - kommentaarid (10)

10 Aprill 2011Eile ja täna tegin mina pudipõlle. Üleeile otsisin aga eeslikest. Põlle lõike sain väikeselt Ruudilt. No pidi see ju kõige mugavam söömisrõivas olema, just niisuguse krõpsukinnitusega. Hea meel, et valmis sai, sest nüüd tuleb mul kaks nädalat puhkust. Pean hakkama saama ilma õmblemise, blogimise ja koogitegemiseta. Aga varusin pärleid... Ehk teen nendest midagi Niisiis, teemasse tagasi - pudipõll siin:


Unustasin mainida, et põll sai täitsa linane ja tagapool Eeslikest pole Ilusat kevadet kõigile!

Link TK Põll pildialbumisse.
eelika 21:42 - Link - kommentaarid (11)

02 Aprill 2011

Roheline padi


Eile sündis siia ilma juurde 1 padi. Vatiinijääkidest loomulikult. Aga ega padi saa siis alasti toa nurgas norutada. Niisiis tegin talle ka ilusa salatirohelise kleidikese. Ehteks tikkisin peale "Jane". Ei läinudki enam palju aega, kui padi otsustas iseseisvalt, ilma minuta, minna sünnipäevatrallile. Ja nii ta läks...
Padja mõõdud ka vahepeale: 30cm x 45cm.
Link TK Roheline pildialbumisse


Tänama pean Susat (selle eet et ta "noris" mu eelmise "rohelise" töö peale),
Agnest (selle eest, et tal oli vaja kingitust),
Une-Matit (selle eest, et ta enne und alati häid mõtted puistab) ja
lõputut interneti kukrut (selle eest, et aitas leida mu ideele viimast lihvi).

Vot nii mitu tegurit võivad viia tegudeni
eelika 21:16 - Link - kommentaarid (13)

01 Aprill 2011
Sammalsokid


Eelmine kevad nokitsesin valmis teha sokid. Aga vaesekesed läksid ajaga meelest. Kuni üks päev ma need sahtlipõhjast taas leidsin.Muideks, neid sokke nikerdasin Norras, vaiksetel õhtutundidel. Sokikonkursi jaoks. Põhilõng Norra kohalik, Mor Aase. 80% vill. Värv: 1042. Sääre osa kootud lõngajääkidest.

Pean tunnistama, et see talv pole kudusoont pea üldse olnud. Jõuluvanakotti tegin paari sokke küll, aga lõpuks tulid need tsipa väikesed ja seega andsin need teisele inimesele. Alustasin uue paariga, parajaga seekord. Kuid oh kentsakat lugu... Jõulupuu alla sattuski vaid 1 sokk. Teine pidi järgmine aasta tulema... Ja nii ta seisab alustatuna oma aega ootamas

eelika 05:41 - Link - kommentaarid (11)