Mercar-i tegemised
¤ Mercar-i ... ¤
Mercar-i tegemistest: peamiselt käsitööst aga võib-olla ka veidi loomadest ja fotograafiast.
29 Detsember 2006

Veel üks väike vidin mis sai sugulasele tehtud. Ripats (mobiilile / võtmetele / kuhu iganes). Talle on alati raske kingitust teha, aga seekord vist talle lausa meeldis Vähemalt ma loodan.


Kinnis, pärlid ja traat ikka helmehaldjast. Väiksed seemnehelmed peaks olema Novaluxist (võin ka eksida).Siis valmis ka vanutatud kott, mille toorik nägi algselt välja nii nagu pildil paistab.


Nendel piltidel peaks olema siis kott enne (vasakpoolne pilt) ja pärast (parempoolne pilt) vanutamist (pildid peaks olema klikitavad). Esialgsele toorikule, mis oli kootud lapitehnikas 2 kordsest heiest lisandusid küljed ja servakant / sang.

Vanutatud nagu ikka pesumasinas. Enne pesu olid lapid suuremad kui CD tooriku karp. Pesus tõmbas kokku vast 30%. Peale pesu märg ja tilkuv asi aga ei andnud rahu ja panin siis täisvõimsusel tsentrifuugima. Loll on ikka kole loll olla.

Pärast välja võtmist ja hoolsat venitamist (patakas A4 raamatuid sisse ja sangasid pidi rippu) oli siis esialgsest vast 50% alles.

Peaaegu et teatrikott. Mulle ei lähe mugavalt õlalegi Sõbranna kellele kott tehtud sai on hulga pisem talle vast siiski paras. Muidu pole suurusel ju viga, aga sang läks tsentrifuugis koledalt kokku

Mercar kirjutas 17:56 - Link - kommentaarid (21)

Blogi külastatud 104909 korda...

Igasugu asjad tulekul: