Mercar-i tegemised
¤ Mercar-i ... ¤
Mercar-i tegemistest: peamiselt käsitööst aga võib-olla ka veidi loomadest ja fotograafiast.
07 August 2007
Heietused:

Mina seisin eile terve igaviku poes lõngariiulite ees. Sellist lõnga nagu oleks tahtnud lihtsalt ei leidnud. Tahtsin teha veidi jämedamast lõngast ja pisema mustri järgi, et saada üsna suur kampsun, aga selline, millel oleks vähem küljeosa kui suure juhend ette näeb.
Aga sobivat lõnga ei leidnud. Enam-vähem sobis StembahWolle? Sport aga sobivaid värve polnud ja võtsin ikka Jil-i nagu paljud teisedki, kuigi ka seda ei leidnug kahte meelepärast rohelist tooni (nö. roniroosi lehtede kampsun oli plaanis) ja kampsun saab olema pruuni ja rohelisega, ehk siis varred ja lehed Selgituseks siis, et kampsunil nimeks roniroosi kampsun.

Aga nüüd surnuaeda ja pärast alustan lõpuks minagi kudumisega

Aga miks alles nüüd alustan, seda seetõttu et rotid taas haiged ja vahepealne aeg kulunud nende eest hoolitsemisele ja arstil käikudele.
Lisaks olin see aasta esimest korda ilma kalamehesaapata looduses (välitöödel käin vaid nendega) ja muidugi korjasin paar puuki üles. Nüüd siis kerge paanika, et kas saan mõne põneva haiguse või mitte. Ma esimest aastat vaktsineerimata ka (üliõpilase asi, kevadel lihtsalt polnud raha). Terve aeg kui olin vaktsineeritud, ei saanud aga ühtki puuki...
Mercar kirjutas 07:47 - Link - kommentaarid (3)

Blogi külastatud 116251 korda...

Igasugu asjad tulekul: