Mõmmuka katsetused
Mõmmuka katsetused
06 Juuli 2011
Pulmategemised

Nii armas, kui pulmi peetakse ja kõik planeeritakse ikka nii nagu sellist päeva enam kunagi ei tule Nii kaasati mindki ühte olulisse tegemisse, mis algas pulmakutsete tegemisega, mida mõned postitused tagasi näitasin, ning lõppes pulmaküünla tegemisega. Nüüd siis sellest lähemalt.

Kui minult telliti pulmakutsed pruuni lipsuga, siis uuriti, kas teeksin ka pulmalipu, mida pulmas külalised varstada saaksid . Ei olnud varem seda teinud, aga mul oli olemas idee, mida tahtsin oma pulma teha. Paraku sai aeg otsa ja seda ma teha ei jõudnud, kuid nüüd oli minu idee pruutpaarile vastuvõetav ning tegin oma idee teostuseks. Tegu siis siidimaaliga. Kui taustatooni hakkasime arutama, siis selgus, et sujuvalt on neil ka väljakujunenud pulmavärvitoon, milleks nagu arvata võite oli pruun . Nii sai ka pulmalipp tehtud kuldsete ja pruunide toonidega. Igaks juhuks lisasin pulmakorraldaja Kristeli soovitusel paelad, et vajadusel saaks lippu ka heisata. Lipp sai valmis, kuigi ausalt öeldes jääksin ma ikka kutsete ja kaartide tegemise juurde, sest seda maalimisoskust mul ikka väga palju ei ole Siiski loodan, et lipp meeldis nii pruutpaarile kui ka külalistele Kiirel vetlusel selgus, et pruudile meeldis väga ja lipp varastati ära ka Nüüd siis jään ootama võimalust pikemaks vetsluseks,et tagasisidet saada oma tehtule

Juuni alguses uuriti minu käest, et kas ka teen pulmaküünalt. Minu kohene vastus oli, et neid ma ei ole teinud, ega ka ei tee, kuna ei oska. Andsin veel Viki kontakti, et tema teeb selliseid asju Paraku helistas pruut mulle esmaspäeval, et tee ikka ära, meil hädasti vaja. No mis mul muud üle jäi, sest pulmad olid juba ju reedel . Jõudsin siis teisipäeval Tallinna reisilt tagasi ja kimasin kohe Tartu poodidesse küünla jaoks materjali ostma. Kuna neid tuvisid ja sõrmuseid olin näinud Pulloveri poes, siis sinna asusingi. Vunderis käisin küll ostmas lipu viimaseks viimistluseks tumepruunikontuuri tegemiseks materjali, kuid jäi silma ka kuldne vahaplaat, mis imehästi sobis valgete tuvude alla. See kohe võttis muret vähemaks, et kuidas tuvide alt küll värvima peab Pruudi soov oli, et kasutaksin pruuni paela. Nii ma siis kolmapäeval kodus meistredasingi. Õnneks jõudsin kõigega juba lõunaks valmis ja siis oli muret kohe vähem . Esialgu sai valmis küünlast valik kahe varjandi vahel, mille pildid saatsin pruudile, tema valis tagasihoidlikuma varjandi ja arvas, et äkkis saaks lisada ka südame ja võtme nagu kutsel. Paraku võti oma värvitooni poolest ei sobinud, kuid süda sai lisatud Siin siis pilt küünlast:Esimesed varjandid:
» Mõmmukas posted @ 21:55 - Link - kommentaarid (2)
Mõmmuka katsetused
Minust
Meeldib teha ehteid, köita ja õppida kõike, mis uus ning huvitav
Vanus: 28
Asukoht: Ülenurme vald
Tähtkuju: kaksik
Meeldib...
käsitööd teha; lumelaua ja jalgrattaga sõita; magada; oma kodu ja aeda sisustada
Ei meeldi...
ülbed, ennasttäis, võltsid ja valelikud inimesed, pesu triikimine
Lemmik lingid
Mõttetera
Maailm kuulub sellele, kes rändab rõõmsalt kõrgete eesmärkide poole. (R.W. Emerson)

Meie kohus on korrastada oma loomust....
Meie suurim ja hiilgavaim meistritöö
on õigesti elatud elu.
Kõik muud asjad-
valitseda, varandust koguda, ehitada-
on vaid pisukesed lisandid ja abivahendid....
(Michel de Montaigne)
Arhiiv
Muud tegemised

Hetkel loen:
oi kuidas tahaks lugeda, aga no ei leia aega käsitöö kõrvalt. Ehk talv annab rohkem aega ka muudeks asjadeks :)

Filmid:
armastus ja komöödiafilmid

Muusika:
olenevalt meeleolust ;)

Visits

202648