Mõmmuka katsetused
Mõmmuka katsetused
29 Jaanuar 2012
TK- Värvispekter, Jaanuar.Otsustasin kaasa lüüa aastaprojektis TK värvispekter. Ma ei tea hetkel, kas mul on jõudu lõpuni vastu pidada, kuna töid ja tegemisi on nii palju, kuid esimene töö on valmis. Mõtlesin pikalt ja nuputasin, et mida küll teha ja millest. Mõtlesin, et kooks midagi. Lõpuks otsustasin lapsele kevadeks mütsi teha ja seda tänu lõngale. Oli mul 1 tokk kapis seismas juba ammusest ajast, millega ei osanud midagi peale hakata. Nüüd sai see tokk kasutatud ja ma olen ülimalt rahul, sest see kukkus nii hästi välja. Vähemalt kui arvestada minu heegeldamis ja kudumis taset, mis on ikka endiselt veel suhteliselt algtasemel All on kootud rispkoes ja edasi heegeldatud. Mütsi mustri ja tegumoe sain ühelt oma lapse mütsilt, mis lapsele jõuludeks Taanist saadeti, kuid kahjuks väike oli . Nüüd aga sai natuke suurem tehtud, kas see ka pähe mahub, ei oska öelda, kuna pole saanud mahti proovida. Mütsil on lisaks suurele tutile veel kaks pisikest pallitutikest


» Mõmmukas posted @ 00:08 - Link - kommentaarid (3)
25 Jaanuar 2012
Ikka endiselt kaartide maailmas.

Kuna hetkel ei ole aega muuga tegeleda kui kaartide, töö, õppimise ja tellimustöödega, siis jällegi kaartide teemaline postitus.

Sellel nädalal taas uus väljakutse Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #8. Inspiratsiooniks on sellel korral pilt.Ja minu tööEelmises postituses mainisin, et olen nüüd Sew Many Cards väljakutse blogi üks disaineritest ja kuna selle nädala väljakutseks oli ring, siis minu kaart siis selline:


Lisaks tegin mitme väljakutse järgi ühe magneti

Ja kaks kaarti beebipoisi sünni puhul.
Kellel huvi rohkem, et mis pabereid ja templeid ja väljakutseid ma kasutasin, siis võib lugeda minu teisest blogist täpsemalt .

» Mõmmukas posted @ 22:36 - Link - kommentaarid (9)
16 Jaanuar 2012
Täna on kohe üks rõõmus päev

Täna on mul üks ütlemata rõõmus päev. Kõigepealt avastasin täha hommikul, et minu üleeelmises postituses tehtud vintage stiilis kaart on The Shabby Tea Roomis 10 äramärgitud tööde hulgas . Ja täna on ka päev, kus avalikustati Sew Many Cards disainimeeskonna liikmed ja uued liikmed, kelle hulka ka mina kuulun kuni juuni kuu lõpuni . Sew Many Cards on koht, kus te saate osaleda väljakutsetel ja neil on ka oma uus pood, kus müüakse digitempleid.Nüüd siis aga täpsemalt väljakuste juurde. Täna on SMC Challenge #77- “Anithing goes” . Sellel nädalal tutvustasid disainimeeskonna liikmed uusi digitempleid ja minu ülesanne oli tutvustada uutest digitemplites Bailey Valentini karu ja minu kaardil on Bailey Bear värvitud vesivärvidega, paberiks Love Letters ja värviline paber. Bailey on üks minu suur lemmik, kuid digitemplite hulgas on meeletult palju igasuguseid teisi loomi ja asju Kuna tegemist on digitempli poe suure taasavmisega, siis seetõttu on väga suur võimalus võita ka igasuguseid auhindu, ja neid on tõesti palju Kes tahab kaasa mängida, siis reeglid ja muu vajaliku info leiate Sew Many Cards Challenge blogist.
» Mõmmukas posted @ 16:08 - Link - kommentaarid (2)
15 Jaanuar 2012
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #7

Täna on algamas taas järjekordne väljakutse Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale “7, ja selleks on “TRIPS-TRAPS-TRULL”. See on väga lihtne, sest me kõik oleme tõenäoliselt seda mängu mänginud. Võitjaks saab see, kes on siis horisontaalselt, vertikaalselt või diagonaalis saanud endale rea. Sellel korral aga on kõik osalejad juba võitjad, sest saavad valida ise, millise rea või diagonaali nad endale valivad. Sellest reast saate endale 3 asja, mida oma töös kasutama peab. Tegemist ei ole sketšiga ja oma töö kujunduse osa, jääb igaühe enda välja mõelda. Ka isetegijate keskkonnas on avatud teema Scrapbookingu, kaardi ja paberitööde väljakutse, et julgustada Teid ikka rohkem kaasa lööma. Seega tulge kaasa mängima

Minu töös kasutatud pael, lill, pilt. Paberiks Premium paper pad-Love Letters, Digitempel Whimsie Doodles.
» Mõmmukas posted @ 13:39 - Link - kommentaarid
13 Jaanuar 2012
Kaart Vinatge stiilis

Tere taas. Sellel nädalal on mul tõeline kooli nädal üle pika aja. See tähendab tegelikult seda, et mulle sattus 2 koolitust just ühele nädalale Seetõttu on kaartide tegemiseks väga vähe aega, kuid ma siiski ei suutnud vastu panna väljakutsele, kui nägin seda Shabby Tea Room´is: nädal #96- ´Vintage buduaar´ , lisaks sellele on ka Incy Wincy Designs Challenge blogis väljakutse #128 `Vintage´, seetõttu ma mõlemad tööd ka esitan mõlemas väljakustes. Leidsin ühe vahva blogi: Free Vintage Digital Stamps, kust saab Vintage stiilis freebisied. No lihtsalt super. Kui ma alati olen natukene kartnud seda stiili ja ei ole julenud katsetada, siis see töö kohe kutsus proovima ja oli tõeliselt vahva .

Inspiratsiooni pilt Shabby Tea roomist:


Ja minu töö:

» Mõmmukas posted @ 05:25 - Link - kommentaarid (4)
08 Jaanuar 2012
Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale #6

Taas on käes pühapäev ja Kaia´s scrapbooing Fairy Tale väljakuste #6. Täna on selleks taas sketš. Tööd alustas ka Kaia´s Scrapbooking Fairy Tale esimene disainerite meeskond ja tänasest hakkavd nende tööd inspiratsiooniks olema igal uuel väljakutsel. Kuna teema oli huvipakkuv ka IT adminnidele, siis nende soovil tegina ka isetegija keskonda teema, kus need väljakutsed üle panen ja kõike huvitavat olen nõus teiega jagama ja arutama. Ootan Teidki kaasa mängimaMinu tehtud kaart on sellel korral kuuma embossinguga. Olen selle materjaliga juba rohkem kui pool aastat tuttav, aga mingil põhjusel ei ole vist blogisse veel ühtegi tööd jõudnud. Peamiselt vist seetõttu, et olen need jõudnud ära kinkida. Ka see kaart läks kinkimisele ja enne kodust lahkusmist sai veel kiirelt ikka pilt tehtud, seetõttu ka valgus kehvem, kui tavaliselt. Aga selline ta siis sai:» Mõmmukas posted @ 10:02 - Link - kommentaarid (3)
Mõmmuka katsetused
Minust
Meeldib teha ehteid, köita ja õppida kõike, mis uus ning huvitav
Vanus: 28
Asukoht: Ülenurme vald
Tähtkuju: kaksik
Meeldib...
käsitööd teha; lumelaua ja jalgrattaga sõita; magada; oma kodu ja aeda sisustada
Ei meeldi...
ülbed, ennasttäis, võltsid ja valelikud inimesed, pesu triikimine
Lemmik lingid
Mõttetera
Maailm kuulub sellele, kes rändab rõõmsalt kõrgete eesmärkide poole. (R.W. Emerson)

Meie kohus on korrastada oma loomust....
Meie suurim ja hiilgavaim meistritöö
on õigesti elatud elu.
Kõik muud asjad-
valitseda, varandust koguda, ehitada-
on vaid pisukesed lisandid ja abivahendid....
(Michel de Montaigne)
Arhiiv
Muud tegemised

Hetkel loen:
oi kuidas tahaks lugeda, aga no ei leia aega käsitöö kõrvalt. Ehk talv annab rohkem aega ka muudeks asjadeks :)

Filmid:
armastus ja komöödiafilmid

Muusika:
olenevalt meeleolust ;)

Visits

204940