Mõmmuka katsetused
Mõmmuka katsetused
25 August 2012
Midagi uut ja midagi vana...

Juba väga ammu aega tagasi, kui oli veel kevad. Käisin ülenurmes isetegijate kokkusaamisel pastlaid tegemas. Ja et kuna vahel on vaja kooriga esineda rahvuslikus vormis, siis pastlad oleks just sobivad selle jaoks. Nii need pastlad valmis said ja nüüd näitan pika hilinemisega ka teile.Siis tegin kevadel Vikile ka kingituseks ühed kõrvarõngad polümeersavist paeltikandi muljega.Ning üks tellimustöö: pulma külalisteraamat.


Ja lõpetuseks ka 2 kaarti, esimene jällegi minu väljakutse blogi jaoks tehtud, teine aga ühe välismaise blogi väljakutsel osalemiseks. Kel huvi rohkem selle vastu, võib lugeda täpsemalt minu käsitöö blogist.» Mõmmukas posted @ 21:20 - Link - kommentaarid (2)
20 August 2012
Kaardid, karp ja pulmakutsed

Vahelduseks sai ehteid näidatud ja nüüd võin jälle jätkata paberilainel .
üks kaart, mis valmis naabrimehele sünnipäevaks. Kasutasin paberijääke ja sobitasin neid omavahel kokku, sest minu jaoks on meesterahvale kaardi tegemine päris keeruline. Samas mulle endale see lõppvarjant väga meeldis. Tuleb lihtslat katsetada ja paigutada.Järgmine kaart on tehtud väljakutse blogi jaoks kui teemaks oli käsitsi tehtud suvelilled. Viite õpetusele ja väljakutse blogile võite leida minu teisest blogist


Siis minu lemmik ehtekarp, mis Hansalaadal koheselt ka uue omaniku leidis.
Ja mõned näidistööna valminud pulmakutsed.

Ja ühed kutsed, mis tegin heategevuslikus korras. Nimelt koor, kus laulan pidas kevadel oma 10 juubelit ja selle puhul said endised dirigendid kutsed peole .

Ja lõpetuseks üks rahaümbrik, mille tegin taas väljakutse blogi jaoks teemal pärlid.


» Mõmmukas posted @ 07:00 - Link - kommentaarid (2)
16 August 2012
Üle pika aja sai mängitud ka pärlitega

Kevadel ja suve algul mängisin ka natukene pärlitega, et likvideerida oma pärlivarusid ja seda teemat natukene rohkem koomale tõmmata. Nüüd näitan, mis oli selle tulemuseks.Ja minu lemmikud Tenshad
» Mõmmukas posted @ 19:49 - Link - kommentaarid (2)
10 August 2012
Veidike taaskord taaskasutust.

Jätkan taaskord karbi tuunimisega ning ikka selles samas tehnikas, mis mulle nii väga südamelähedane on . TK Karbid, purgid, totsikud projekti esitasin oma järgmise kommikarbi, millest sai nüüd kinkekarp. Mina siis võtsin ühe kommikarbi, mille katsin paberite, riide, paelte ja muude kaunistusvahenditega. Lisaks üks Magnolia Tilda, mis sai värvitud copic ja distress markeritega. Sketšiks võtsin Magnolia Down Under Challenge #158 väljakutsest. Lisaks on taaskasutatud paelarosetil enamik paelasid, sest see on tehtud paelajääkidest.ja ennem
» Mõmmukas posted @ 16:20 - Link - kommentaarid
05 August 2012
Ühe kommikarbi uus elu.

Täna ma ei näitagi Teile kaarte ega köiteid. Täna on hoopis midagi muud, aga nagu näha ei saa ma ikka kaugemale scrapbookingu tehnikast Ja see on ka töö, mille tegin "Teeme koos karbid, purgid, totsikud" koostegemise projektis.

Märtsis kui käisin Rootsis, siis sai laevalt ostetud üks karp komme ja just mõttega, et hiljem kaunistan selle ära ja saab olema taaskasutus. Nüüd mitu kuud hiljem sain inspiratsiooni ühest väljakutsest ja valmis see saigi Kasutasin oma ammu ostetud Magnolia templit, mida ma veel blogis näidanud ei ole, kuna mul puudu kummipõhi templil, mille ma just hiljaaegu ostsin ja kinnitasin templile. Lisaks siis igasugu kaunistused ja templite abil sai loodud ajalehe sarnane taust ja liblikad ning võti kaanel. Miks just sellisel kujul ja sellistes toonides- selle pärast, et tahtsin selle tööga osaleda ka The Shabby Tea Room väljakutsel.
» Mõmmukas posted @ 21:24 - Link - kommentaarid (5)
Mõmmuka katsetused
Minust
Meeldib teha ehteid, köita ja õppida kõike, mis uus ning huvitav
Vanus: 28
Asukoht: Ülenurme vald
Tähtkuju: kaksik
Meeldib...
käsitööd teha; lumelaua ja jalgrattaga sõita; magada; oma kodu ja aeda sisustada
Ei meeldi...
ülbed, ennasttäis, võltsid ja valelikud inimesed, pesu triikimine
Lemmik lingid
Mõttetera
Maailm kuulub sellele, kes rändab rõõmsalt kõrgete eesmärkide poole. (R.W. Emerson)

Meie kohus on korrastada oma loomust....
Meie suurim ja hiilgavaim meistritöö
on õigesti elatud elu.
Kõik muud asjad-
valitseda, varandust koguda, ehitada-
on vaid pisukesed lisandid ja abivahendid....
(Michel de Montaigne)
Arhiiv
Muud tegemised

Hetkel loen:
oi kuidas tahaks lugeda, aga no ei leia aega käsitöö kõrvalt. Ehk talv annab rohkem aega ka muudeks asjadeks :)

Filmid:
armastus ja komöödiafilmid

Muusika:
olenevalt meeleolust ;)

Visits

204940