Dots teeb ka....
Dots teeb ka....
Õmblen, heegeldan ja koon
18 September 2010
Gail shawl vol 3. Sügis metsas.

Nüüd on küll minuga miskit lahti! Juba jälle sama sall. Tavaliselt ei meeldi mulle isegi kahte ühesugust asja teha... teate ju küll. Ja sokke koon kaks korraga, et paar ikka valmis saaks.

Aga siiski siin see sall siis on. Lõngaks sügistoonides Aade Lõnga Artistic, 8/2, vardad 4,0. Mõõtmetelt tuli päris paras sall: 190 pikk ja 90 sm lai.


Sall sai kootud kooli Sügislaada tarvis. Juba kohe-kohe, 23 septembril, saabub ju kalendri järgi sügis. Alexsandri koolis on traditsioon korraldada sel päeval laat. Loodan, et minu sügisene sall hakkab kellegile meeldima...

Ilm on meil küll täna täitsa sügisene. Tugevad vihmahood vahelduvad päikesega ja tugev tuul. Jah kelle on see torm aga kellegile lust...


dots posted @ 13:38 - Link - kommentaarid (7)
03 September 2010
Sõbrannad.

Mul on kaks väga head sõbrannat. Suhlteme juba üle 20 aasta. Just sellest ajas kui meid ühikasse koos ühte tuppa elama pandi. Ka meie abikaasad on pidanud nõus olema sellise "kaasavaraga". Saame kokku mitukorda aastas, tahaks ikka tihedamini... Ikka teeme midagi koos. Kas või väike "keele sügamine" tassi kohvi või veiniklaasi taga. Mehed- lapsed katsugu sel ajal ise hakkama saada. )) Tegelikult suhtleme ikka kõik koos ka, kuid vahel tahaks ju ise ka olla. )

Rimal on sünnipäev. Õmblesin talle poekoti. Peale tegin tikandi ajakirjas "The Polka-Dot Girls". Mulle väga meeldisid need lõbusad tädikesed. )

dots posted @ 14:41 - Link - kommentaarid (19)