Dots teeb ka....
Dots teeb ka....
Õmblen, heegeldan ja koon
28 Oktoober 2007
Vogue lillesall.


Mulle tegelikult ei meeldi, kui on mitu tegemist pooleli . Kunagi ei saanud õmblemist enne ettegi võtta kui oli pesu triikimatta. Nüüd aga on mul 4 kudumist-heegeldamist poolikud, ma ei arvesta siia seda poolikut heegeldatud kotti, mis õnnetult ootab oma saatust lõngakastis Ja kodutöödest ma üldsegi ei räägi... Lihtsalt saab siit Isetegijast nii palju huvitavaid ideid ja vahvaid väljakutseid... Tahaks ju kohe kõike proovida ja kaasa teha.
Aga näitan siis oma lillesalli algust (ei ole veel valmis, jah)

Võtab veidi aega, aga küll ma oma plaanid teoks teen. Ja täna on tunni võrra rohkem aega!
dots posted @ 13:08 - Link - kommentaarid (7)
08 Oktoober 2007
Õunatähekesed
Täna hoopis teistsugune käsitöö.Vahel on vaja perele ka midagi head teha.
Kasutasin pärmi~lehttaigent. Rullisin taigna õhemaks riivisin õunu peale, raputasin veidi suhkurt ja kaneeli. Siis keerasin taigna rulli, lõikasin seibideks. Ja iga seibi ühte serva tegin risti sisselõiked, vajutasin natuke laiali ja tõstsin küpsetuspaberiga kaetud ahjuplaadile. Küpsetasin 200´c kuni tähekesed kuldpruunid. Väga maitsev.
dots posted @ 14:16 - Link - kommentaarid (1)
06 Oktoober 2007
Valmis,valmis,valmis
Minu Pääsusaba on valmis! No kes ikka koera saba kergitab...ikka ise. Aga tõesõna umbes aasta tagasi oli mul ainult üks suur soov kudumist õppida,ma ei osanud seda kohe mitte. Sai raamatuid kokku ostetud ja raamatukogust laenatud.Netis tuhlatud ja Isetegija leitud. Siin blogisid lugedes ja töid imetledes sai ikka üha selgemaks, et mina ikka pean ka vähemalt proovima. Vot selline lugu...Minu "saavutustes " olete siis teie kõik osalised. Ja siin siis ta on:
dots posted @ 13:33 - Link - kommentaarid (10)
01 Oktoober 2007
Täna oli mul vaba päev.Sain üksi kodus toimetada.Panin siis üks kord juba ebaõnnestunud vanutuse uuele katsele pesumasinasse.Õnnetu katsetus eelmisest korrast,või õigemini see mis sellest tänaseks alles veel on.Pistan selle ka varsti veel korraks või mitmeks pesumasinasse
Ja selline villatuust sealt tuli.

Nüüd peab veel välja mõtlema kus teda kasutada saaks
dots posted @ 14:42 - Link - kommentaarid (1)