Dots teeb ka....
Dots teeb ka....
Õmblen, heegeldan ja koon
23 November 2007
Tuunitud aksessuaarid.


Täna oli minu talvepuhkuse viimane päev. Juba eile õhtul võtsin plaani, et teen midagi endale, kallile
Nii mööduski tänane vihmane päev aksessuaaride tuunimise tähe all. Aga eks vaadake ise :

Värvid on sellised, et sobiksid lillesalliga. Homme lähen kogu komplekti sõbrannadele näitama
dots posted @ 14:12 - Link - kommentaarid (12)
13 November 2007
Pärnakatega koos maalimas ja tikkimas.


Pühapäeval, 11 nov. käisime lea1 lahkel kutsel Kuninga tänava põhikoolis portselanimaali ja paeltikandit õppimas.Tore ja sisukas päev oli. Portselanimaali õpetas Chz. Minu tulemus on siin:

Paeltikandit õpetas Laantelaps. Oma proovilapikest ma veel ei näita, katsun sellest enne midagi aretada suured tänud õpetajateleVeel tahaksin nädata teile neid vahvaid susse mis Palumaiu tegi minu pojale väikese omavahelise vahetusproekti raames. Sussid saime küll juba eelmisel talvel, aga siis olid nad veidi suured. Nüüd on jalg kasvanud ja sussid kasutuses. Suured tänud sulle, Palumaiu
dots posted @ 08:32 - Link - kommentaarid (5)
10 November 2007
Vogue lillesall.


Sain tema nüüd valmis. Oleksin tahtnud, et oleks veidi lühem. Aga sattusin nende ääresakkide kudumisega hoogu, sain paar tunnikest üksi kodus nokitseda ja mohärisegune lõng ei tahtnud mitte harutamisele alluda Tumedam hallikas ja roosa on siis Novita Rose ,lõng on matt , ja heledam lõng oli Novita Printess, tema on läikivam ja libedam. Hallikad lõngad kulusid kõik töösse ära, roosat jäi küllalt palju järgi. Vardad 3,5 . Lillekesi kudusin 28 ja sakke 43.Nüüd on siis üks poolik asi lõpetatud. Asun järgmise asja kallale, mis paralleelselt sai kootud. Ja homme on plaan pärnakatega kohtuda, et veidi maalida ja Laantelapselt paeltikandit õppida.
dots posted @ 14:45 - Link - kommentaarid (3)