Dots teeb ka....
Dots teeb ka....
Õmblen, heegeldan ja koon
31 Mai 2010
Kvilt. Blok C;D.

Järgmine etapp on tehtud.
2 asja teeb mulle muret: kangaste valik ei ole eriti hea, ruudud ja triibud ei taha eriti sõbruneda...Aga ega ma ei teadnud ju ka millised need blokid tulevad. Ja uuesti ka ei saa teha, sest õmblen meeste särkidest, mitte telkidest. )
Ja veel tundub, et kangast nr 5 (tumedam lilleline) tuleb puudu. No paanika osakond hakkab pead tõstma.
Elame- näeme!
dots posted @ 17:31 - Link - kommentaarid (5)
27 Mai 2010
SAL kvilt

Galia kutsub oma blogis ühiselt õmblema lapitekki. Blokid õmmeldakse paberil. See on minu jaoks uus tehnika. Olen sellest küll lugenud, kuid ise ei ole siiani proovinud. Nüüd siis selline tore võimalus. Galia annab 2 korda nädalas uued blokkide joonised ja seletab kirjalikult ja piltlikult kuidas neid õmmelda. No puust ette ja punaseks. Muidugi läksin üritusega kaasa. Esimene blok ei tulnud just väga libedat, aga 2 ja 3 oli juba lihtsamad. Kel huvi, ühinege see on nii vahva!
Minu 3 bokki.

Альбом: käsitöö 2010


Ja nüüd veel blogi auhinnast. Sain selle Sutsukeselt. Suur tänu!Annan selle edasi teile kõigile! Aitäh, et te olete olemas!

dots posted @ 15:33 - Link - kommentaarid (8)
11 Mai 2010
Kevadine poekott.

See kangas meeldis mulle väga. Heleroheline põhi ja armsad roosad õunapuuõied. смайлики с косичками
Õmblesin poekoti. Veel ühe. Ei, ka see ei jää mulle. Hoopis tädi saab sellega ostlemas käia.смайлики с косичками
Seoses uue omaniku saabuva sünnipäevaga, sai kott eile üle antud. Vastuvõtt oli väga soe, tänan.смайлики с косичками
dots posted @ 06:19 - Link - kommentaarid (13)
02 Mai 2010
Poekott- transformer

Õmblesin minagi poekoti. Riie oli ammu ootamas. Kui kunagi kevadel teda kaupluses silmasin, oli otsustatud: sellest kangatükist saab poekott. Riie on küllalt tugev ja tihedakoeline, ilusa erksa, ma ütleks mahlaka mustriga. Netis kolades nägin mitmeid kotte, kuid valisin sellise. Mulle meeldib, et kotti saab kokku lappida ja mugavalt käekotis hoida. Õpetus siin. Suur tänu Galina !смайлики с косичками
Koti mõõdud said - 42sm kõrgus lisaks 8 sm kotipõhja, laius 40 sm. Sangad on tugevdatud fliseliniga, kõik õmblused, ka põhjaõmblused on pesuõmblused, siis ei ole hargnemist karta. Väike vimka- kinnituseks 2 üksteise peale õmmeldud nööpi.
Kott sõidab Saaremaale tütrele. Head šoppamist!
смайлики с косичками


dots posted @ 17:36 - Link - kommentaarid (19)