Dots teeb ka....
Dots teeb ka....
Õmblen, heegeldan ja koon
26 Aprill 2010
Nüüd ma hakkan eputamaсмайлики с косичками

Pea 2 kuud tagasi rääkisin teile vahetusest lapifoorumis Dublirin.. Täna tulid mulle üllatused vahetuse organiseerijatelt. Kaart ja medal põlle eest. Vot!смайлики с косичками

Veel näitaks kaarti. Kaart on Dublirini foorumis väga populaarseks saanud seeriast "pepud laptevalt". смайлики с косичками Ei midagi sündsusetut!
Panin selle kaardi esialgu külmkapi uksele. Miskipärast käib selle uks üsna tihedasti, las siis kaart ja vormikad daamid sellel on meeldetuletuseks- varsti tuleb rannahooaeg! смайлики с косичкамиdots posted @ 16:04 - Link - kommentaarid (5)
25 Aprill 2010
Pits käterätile.

Püüan proua Laiskusest jagu saada. Raskelt läheb. Ajan teda uksest välja, tema jälle aknast sisse. Võitluse tulemuseks ongi pits kahele köögirätile.
Mustrid leitud internetist. Huvilised võivad neid näha siin.*****************************************************************************
Veel tahan teiega jagada üht väga head retsepti.

"Kingseppalõhe".
See retsept on pärit veel sellest ajast, kui mingist lõhest ega forellist poe lettidel ei osanud me isegi unistada.

Võta 1kg väiksemat sorti kala (kilu). Puhasta. Ja pane umbes 24 tunniks marinaadi. Selleks läheb 1l vett, 5spl äädikat ja 5spl soola. Nüüd tee kalafileed (eemalda luud). Marinad on teinud oma töö ja luu eemaldamine läheb hõlpsasti. Laota fileed karpi kihiti sibularõngasega ja lisa iga kihi vahele ja väike tilk õli.
Nii, mõni tund külmkapis veel hoida ja võib sööma hakata. Musta leivaga...mmm...söö end katki.


dots posted @ 12:48 - Link - kommentaarid (10)
07 Aprill 2010
Pitssall

See kord kasutasin "Silvia kirja" , satsiline ääristus. Muster "Haapsalu salli" raamatust, kootud "Ogre" lõngaga, vardad 3,0. Salli pikkuseks sai 155 ja laius 63 sm.dots posted @ 10:39 - Link - kommentaarid (8)
01 Aprill 2010
APRILL!!!


Veidi käsitööd.ja sprotija rahvameditsiini
dots posted @ 05:31 - Link - kommentaarid (6)