Dots teeb ka....
Dots teeb ka....
Õmblen, heegeldan ja koon
12 Aprill 2008
Pavlova

Täna hoopis "magus isetegemine". Koogi nimi ongi Pavlova

Esmane idee pärit siit: http://qsti.blogspot.com/2008/03/pavlova.html

Julgustust sain siit:http://www.nami-nami.ee/foorum/viewtopic.php?id=1706&p=1
dots posted @ 16:24 - Link - kommentaarid (6)
11 Aprill 2008
LillySmuuli lehesall

Vahelduseks kudusin lehesalli. Väga põnev kudumine. Kuid äärepitsis sain vist valesti mustrist aru, tundub, et salli alumine nurk ei ole nii nagu peaks. Ja servatipud ei andnud nii venida nagu tahaks, kudusin vist liiga tugevalt maha. Eks järgmine tuleb parem.

Kasutasin seda lõnga: http://shop.kl24.ee/villane_long/0/readmore/74/


LillySmuuli lehesalli mustri leiad siit:
http://lillysmuul.blogspot.com/2008/01/lillys-leaf-shawl.html


Tänan kõiki, kes on mind siin lohutamas käinud. Need head, lohutavad sõnad olid suureks abiks.Kaunist päikselist kevadet
dots posted @ 14:31 - Link - kommentaarid (8)
02 Aprill 2008
Madalseis käsitöös


Nii ongi. Ei edene miski. Vest seisab, on valmis selja tükk. Aga see ei meeldi mulle, absoluutselt Praeguse seisuga läheb harutamisele. Las veidi laagerdub, vaatame mis saab uuel hooajal. Lapitekk valmib teosammul: ikka edasi, ikka edasi - mitte sammukestki tagasi Vähemalt harutamist ei ole sel teemal ette võtnud. Ammu on mõtetes olnud teha siidile seinamaal. Võtsin selle töö ette, lootsin leida lohutust...Jälle ebaõnn. Kaupmehe ( ma ei ütleks, et ta kunstis võhik oleks. Seda enam olen pettunud, lootsin ju ...) soovitatud värv ei sobinud selleks tööks Esimene katse ebaõnnestus täielikult. Aga ma proovin uuesti teiste vahenditega. Mõtteid ja soove on veel peas keerlemas.
Ühe asjaga sain siiski hakkama! Uue kevadjope juurde oli pojale mütsi vaja. Kudusin triibumütsi. Õnnestus- kõik ei ole veel kadunud!
Kaunist kevadet
dots posted @ 15:31 - Link - kommentaarid (5)