S6ps on käsitööhull...
Minust
Vanus: 30+
Elukoht: Tallinn
Tähemärk: Ambur
Meeldib...
kui talvel on paks lumi ja suvel kuum päike
Tsitaat
Love is not necessary for life, but it is what makes life worth living.
Arhiiv
Viimased postitused
Aprill 2011

Veel üht ja teist...

Raamatud
Olen suur Raimond Kaugvere raamatute austaja

Filmid
Terminal, Bridget Jones´i päevik, ....

Muusika
Kuulan kõike: alates klassikalisest muusikast kuni hip-hop-ini212342 Käsitöö sõpra on käinud siin lehel

S6ps on käsitööhull...
Tegelen kõigega, mis käsitöö alla kuulub.
21 Aprill 2011
KUI VEEL EI OLNUD KIIRE...

Mind on tabanud krooniline ajapuudus. Tegemist ootavad poolikud tööd seisavad laual virnas - vahepeal sätin seda virna, et see ümber ei kukuks. Terve hulk ideid/mõtteid ootavad oma järge. Mida ei ole on AEG. Hommikul vara tööle, õhtu koju, veidi koduseid toimetusi (koristamine, söögitegemine), siis korra pilk telekasse, teine pilk isetegijatesse ja siis vaatavad unised silmad voodit ja mõttes vaid "homme on vaja jälle õudsalt vara ärgata". Selline olukord on juba paar nädalat. Täna näpistan pisut uneaega, ja panen siia mõned pildid töödest, mis said valmis enne neid raskeid nädalaid.1. aprillil toimus mu lastel lasteaias karneval. Nädal enne seda lapsed valisid looma, kes nad olla tahavad. Lastevanematele anti kohustus lapsed nendeks loomadeks maskeerida. No algul jooksis minu mõistus kokku... mis moodi.... mine või kostüümi laenutama :S No ja muidugi järgmiseks päevaks ma sootuks unustasin selle karnevali teema ja nii läks... kolmapäeva õhtul suurem poiss teatab, et reedel on vaja ju kostüüme. hea et niigi läks. Neljapäeval tööl vabal hetkel googeldasin loomade kosüüme, mõtetes tegin lõiked ja peale tööd sai korra kanga poest läbi käidud. Kodus istusin kuskil kella 7-8 vahel õhtul õmblusmasina taha ja tõusin sealt uuesti kell 2 öösel Silmad olid vähe krõllis, aga VALMIS sain.

Ja siin nad on AHVIPÄRDIK ja LÕVIPOISS
From Käsitöö


From Käsitöö


Materjaliks fliis. Pükste lõige võetud mingite dressipõkste pealt, muu kõik omalooming Lapsed üliõnnelikud - veel mitu päeva peale lasteaaeda kojutulles ajasid kostüümid selga ja jooksid mööda elamist ringi. Lõpuks pidin need ikka kappi panema, kuna neid läheb varsti neil vaja mingi etenduse tarvis.

PS! juhin tähelepanu ahvipärdiku jalgadele - see puhtalt lapse enda idee panna kindad jalga , me mehega saime ikka hea kõhutäie naerda.Mingi hetk võtsin end käsile ja õmblesin juba ammu plaanitud pluusi endale. Viibis see tegemine, kuna miski aeg tagasi hakkasin lõikeid kangale sättima, ja no ei mahu, kangast jääb puudu... sellest muidugi läks tuju ära, ilus kangas ju, ja viskasin tegemise nurka.
Nüüd mahtusid lõiked ilusti kangale ei tea mis enne valesti oli.

Lõige: Käsitöö Suvi 2010
From Käsitöö
Eelmise kuu lõppu jääb ka HUBASE KODU järgmine töö, ehk

MÄRTS - salvrätitehnika ja värvimine

Töö valmis tõesti viimasel minutil, kuna päris selle kuu töö kohe mitte ei tahtnud valmis saada.
Värvisin siis õhe lillepoti ära, fimost tegin tulbid ja liimisin ka külge. Ühe fimo lepaka panin ka poti äärele kõndima .
From Käsitöö

Algselt tahtsin ka lepatriinud sinna lillepotile kleepida, aga see oleks liig olnud. Nii leidin ühe seisva puidust kausikese, ning see sai endale armsad triinud peale
From Käsitöö

Ja lõppu panen veel viimase viie nädala lapid koostegemisest: Õmbleme koos - iga nädal uus lapp.
From Käsitöö


Lapitehnika teema all on veel üks uus alateema: Lapitehnika juhendid. Tiggr lisas sinna tulbiruudu õpetuse - proovisin ka seda õmmelda
From Käsitöö


PÄIKEST
s6ps posted @ 22:15 - Link - kommentaarid (3)

Õpetusi
Jõulukuulid
Kootud suvine seelik
Heegeldatud roos
Kootud jõuluehted 1
Kootud jõuluehted 2
Heegeldatud miniatuurne kinnas
Kootud jõulusussike
Pooleli olevad projektid

Lõpetatud projektid
Dropsi mustrid

FOORUM

Toredad blogid

Eesti käsitööblogid
Vaata veebiringi!
Käsitööblogide veebiringi blogi
Powered By Ringsurf